رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان تنکابن:

مردم به افراد متفرقه برای ارسال کمک‌های زلزله‌زدگان اعتماد نکنند

شناسه خبر: ODExODk /

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان تنکابن با اشاره به اینکه مسئولیت میدانی سرپناه و زیست اولیه شهروندان زلزله‌زده بر عهده هلال‌احمر می‌باشد، از مردم خواست تا به‌هیچ‌وجه به افراد متفرقه که مورد تأیید نیستند، برای ارسال کمک‌ها اعتماد نکنند.

به گزارش تنکابن24، یدالله صالحی ضمن تشکر از ابراز همدردی و همبستگی مردم و کمک‌رسانی به هم‌وطنان آسیب‌دیده، اظهار کرد: با توجه به اینکه مسئولیت میدانی سرپناه و زیست اولیه شهروندان زلزله‌زده بر عهده هلال‌احمر می‌باشد، از مردم می‌خواهیم به‌هیچ‌وجه به افراد متفرقه که مورد تأیید نیستند، اعتماد نکنند.

وی با بیان اینکه تاکنون کمک‌های انباری این سازمان و تیم‌های اضطراری آن به مراکز زلزله‌زده اعزام‌شده‌اند، گفت: اکنون نیازمند کمک‌های مردمی شامل پتو، کنسروها و مواد فاسد نشدنی هستیم.

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان تنکابن با اشاره به مراکز مستقر این سازمان در سطح شهرستان، عنوان کرد: همکاران ما در چادرهای برپاشده در میدان اصلی شهر، مصلای نشتارود و مکان اداره، آماده دریافت کمک‌های نقدی و غیرنقدی شهروندان در این خصوص است.

این مسئول با تأکید بر رعایت حفظ کرامت و شرافتمندی مردم زلزله‌زده، متذکر شد: از پذیرش اجناس دست‌دوم معذوریم و فقط اجناس غیر نقدی نو را دریافت می‌کنیم.

صالحی در پایان گفت: شماره‌حساب ۹۹۹۹۹ مفتوح در نزد بانک‌ها نیز جهت واریز کمک‌های نقدی شهروندان در نظر گرفته شده است.

 

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه