مصوبه کمیسیون بودجه برای پرداخت حقوق کارکنان شوراهای حل اختلاف از محل اعتبارات جاری قوه قضاییه با پیشنهاد رئیس دستگاه قضا

شناسه خبر: ODExNzg /

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: اعضای کمیسیون بودجه مصوب کردند تا سازمان بودجه با پیشنهاد رئیس قوه قضاییه اجازه دارد تا 30 درصد از مجموع درآمدهای جاری قوه قضاییه را از محل‌های مختلف جابجا و برای پرداخت حقوق کارکنان شوراهای حل اختلاف هزینه کند.

تنکابن24، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس،‌با اشاره به جلسه امروز کمیسیون برنامه،‌ بودجه و محاسبات مجلس، گفت: در جلسه امروز طرح مربوط به حقوق و مزایای کارکنان شوراهای حل اختلاف در کمیسیون مطرح شد و با اصلاحاتی به تصویب اعضای کمیسیون رسید.

وی افزود: اعضای کمیسیون بودجه در این جلسه مصوب کردند که سازمان بودجه اجازه داشته باشد تا با پیشنهاد رئیس قوه قضاییه 30 درصد از سرجمع اعتبارات جاری قوه قضاییه را بتواند از ردیف‌های اعتباری مختلف جابجا و برای پرداخت حقوق کارکنان شوراهای حل اختلاف هزینه کند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس اظهار داشت: همچنین در این جلسه طرح مربوط به صندوق بازنشستگی فولاد و حل مشکل بازنشستگان این صندوق به عنوان کمیسیون مورد بحث قرار گرفت که از سوی اعضای کمیسیون رد شد و مصوبه‌ای را در پی نداشت.

انتهای پیام/

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه