در پی لبیک به پیام مقام معظم رهبری صورت گرفت

اعلام آمادگی حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان برای کمک به مردم آسیب دیده در زلزله غرب کشور

شناسه خبر: ODExNTY /

حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان طی پیامی آمادگی خود را برای کمک به مردم آسیب دیده در زلزله غرب کشور اعلام کرد.

تنکابن24 به نقل از خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان طی پیامی آمادگی خود را برای کمک به مردم آسیب دیده در زلزله غرب کشور اعلام کرد.

همچنین حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان از دانشگاهیان و طلاب سراسر کشور برای حضور در مناطق زلزله‌زده و کمک به آسیب‌دیدگان دعوت کرد.

در ابتدای پیام حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان آمده است: در پی حادثه غمبار زلزله در استان‌های کرمانشاه و ایلام و برخی شهرهای عراق که منجر به کشته و زخمی شدن صدها نفر از مردم عزیز کشور و امت اسلام شد، حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان در نظر دارد در پی لبیک به پیام امام مسلمین به یاری آسیب دیدگان بشتابد.

در ادامه تاکید شده است: از عموم طلاب و دانشگاهیان سراسر کشور فراخوان به عمل می‌آید جهت تسکین مصیبت و جبران خسارت آسیب دیدگان هر چه در توان دارند (خود و اطرافیان)، به میدان آورده و در قالب گروه های جهادی سفیران خمینی (سفیران پیشرفت و آبادانی) مراکز حوزه ساماندهی نموده و به قرارگاه جهاد علمی فرهنگی حوزه معرفی فرمایند.

در قسمت دیگری آمده است: جمع آوری کمک‌های مالی از طریق شماره حساب 0110281168001 ( به نام حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان)، جمع آوری تجهیزات و امکانات اسکان از قبیل پتو، چادر، کیسه خواب، بخاری برقی، تجهیزات آشپزی(به صورت امانی)،  جمع آوری مواد غذایی ضروری مثل خرما، کشمش، نان، آب، انواع مواد کنسروی و حضور فیزیکی در قالب تیم‌های پزشکی، پرستاری، روانشناسی، مدد رسانی، عمرانی، فرهنگی و سروسامان دادن خانواده‌های داغ دیده، آشپزی از محورهای فعالیت گروه های جهادی حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان است. 

انتهای پیام/

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه