فرمانده انتظامی شهرستان تنکابن مطرح کرد

فرجه یک‌هفته‌ای برای ساماندهی ایستگاه‌های تاکسی تنکابن

شناسه خبر: ODExNDU /

فرمانده انتظامی شهرستان تنکابن با اشاره به ایستگاه‌های غیرقانونی تاکسی این شهر، گفت: تاکسی‌ها مجوز کار دارد و نه توقف. فرجه یک‌هفته‌ای برای ساماندهی وضعیت تاکسی‌های شهری تنکابن داده‌شده و ما پیگیر مستمر بحث توقفگاه‌ها هستیم.

به گزارش تنکابن24، سرهنگ رامین شمس در گفت‌وگو با خبرنگار ما درباره‌ی تجمع و اعتراض رانندگان تاکسی در میدان اصلی شهر اظهار کرد: در مقابل بازار شهید محمدی ایستگاهی وجود نداشت و این توقفگاه به‌مرور و به‌صورت غیرقانونی ایجاد شده است.

وی با اشاره به نارضایتی کسبه از وضعیت موجود، عنوان کرد: در جلسه‌ای که در شهرداری تنکابن تشکیل شد، با تذکر رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی، آقایان مهلت سه ماه گرفتند و بنا شد شهرداری مکانی برای آنان تعیین کند.

فرمانده انتظامی شهرستان تنکابن این جابجایی را مصوبه شورای ترافیک شهر مطرح کرد و افزود: با وجود گذشت این مدت اما اراده‌ای برای عملی کردن این طرح وجود نداشت که با همکاری سرهنگ دلیلی این حرکت صورت گرفت تا برای ساماندهی تاکسی‌ها فکری شود.

این مسئول با تأکید بر اینکه تاکسی‌ها مجوز کار دارد و نه مجوز توقف، متذکر شد: از مجموع 450 تاکسی سطح شهر، 54 دستگاه مجوز کار در خیابان فردوسی را دارند اما همگی در مرکز شهر کار می‌کنند و شهروندان آن مسیر از عدم سرویس‌دهی اعتراض دارند.

سرهنگ شمس مجموع رانندگان معترض را حدود 100 نفر بیان و خاطرنشان کرد: کاری که امروز انجام دادیم موجب رضایت جمع کثیری از شهروندان و مغازه‌دارها شد و از ما تشکر کردند.

وی در پایان با اشاره به فرجه دادن یک‌هفته‌ای برای ساماندهی وضعیت تاکسی‌های شهری تنکابن، گفت: باید دید در این فرصت شورای شهر چه‌کاری برای این موضوع انجام می‌دهند، ما نیز پیگیر مستمر بحث توقفگاه‌ها هستیم.

 

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه