استاندار مازندران:

کشمکش‌های سیاسی جایی در مدیریت استانی ندارد

شناسه خبر: ODEwODE /

استاندار مازندران از سیاسی‌کاری در مدیریت استانی انتقاد کرد و گفت: نباید در برنامه‌ریزی و رسیدگی به امور مردم دیدگاه سیاسی را دخالت داد کما اینکه کار سیاسی در جای خود محترم است، کشمکش‌های سیاسی و شهر گرایی جایی در مدیریت استانی ندارد.

تنکابن24 به نقل از عصرساری، محمد اسلامی در جلسه شورای اداری مازندران با اشاره به معیشت مردمان این استان، اظهار کرد: برای توسعه‌یافتگی باید الگویی متوازن ارائه شود.

وی به سهم بودجه استان اشاره کرد و افزود: باید به دنبال افزایش توان در بخش‌های تولیدی، کشاورزی و صنعتی استان بود.

استاندار مازندران با تأکید بر تحقق اقتصاد مقاومتی، بیان کرد: مازندران به‌اندازه کافی ظرفیت دارد تا بتواند در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی از تولیدات و توان داخلی خود بهره‌مند شود و بازار خود را رونق ببخشد.

اسلامی با اشاره به ظرفیت بالای انسانی در استان، خاطرنشان کرد: باید با ارائه برنامه‌های اقتصادمحور در جهت شکوفایی اقتصادی این استان تلاش کنیم و همه مسائل را بادید سیاسی ننگریم.

وی از سیاسی‌کاری در مدیریت استانی انتقاد کرد و گفت: نباید در برنامه‌ریزی و رسیدگی به امور مردم دیدگاه سیاسی را دخالت داد کما اینکه کار سیاسی در جای خود محترم است، کشمکش‌های سیاسی و شهرگرایی جایی در مدیریت استانی ندارد و نباید با ایجاد جوی پرتنش فرصت سرمایه‌گذاری را در استان کند کرد.

استاندار مازندران با تأکید بر تشویق سرمایه‌گذاران، تصریح کرد: سخت‌گیری‌های بی‌جا را کنار بگذاریم و کارآفرینان را به سرمایه‌گذاری و ایجاد اشتغال در منطقه امیدوار سازیم.

اسلامی در پایان با انتقاد از بوروکراسی اداری و نامه‌نگاری‌های بی‌جا در استان، اظهار کرد: با تمرکززدایی، خداحافظی از بوروکراسی، نامه‌نگاری‌های غیرضروری و جلسات بی‌نتیجه و پیروی از برنامه‌های ارائه‌شده از سوی دولت با تمرکز بر توانمندی‌های بومی بتوان از فرصت محدود رشد و توسعه بیشترین بهره را برد.

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه