فرماندار ویژه شهرستان تنکابن:

رفتارهای سلیقه‌ای مسئولین، سَم است

شناسه خبر: ODEwNzM /

فرماندار ویژه تنکابن بخشی از مشکلات امروز را حاصل رفتارهای سلیقه‌ای مسئولین دانست و گفت: این رفتارهای سلیقه‌ای در دولت، شوراها و دهیاری‌ها سمی است که باعث نارضایتی می‌شود و باید رفع شود.

به گزارش تنکابن24، سید امیر حسینی‌جو در نشست بررسی مشکلات ۱۳ روستای بخش نشتا با اشاره به اینکه یکی از وظایف عمده شوراها مشارکت در امنیت پایدار است، اظهار کرد: همه ما در کشتی‌ای قرار داریم که اگر فردی خسارتی به آن وارد کند، همه دچار مشکل می‌شوند

 

وی با بیان اینکه بعضی از مسئولان کشتی جداگانه‌ای برای خود ساخته‌اند و مسیر را انفرادی طی می‌کنند، افزود: به این صورت نتیجه حاصل نمی‌شود و همه دستگاه‌های اجرایی و مدیران موظف‌اند سیاست‌های نظام و دولت را تبیین کنند.

 

فرماندار ویژه تنکابن بخشی از مشکلات امروز را حاصل رفتارهای سلیقه‌ای مسئولین دانست و خاطرنشان کرد: این رفتارهای سلیقه‌ای در دولت، شوراها و دهیاری‌ها سمی است که باعث نارضایتی می‌شود و باید رفع شود.

 

این مسئول هدف از برگزاری این نشست‌ها را حل مشکلات روستاها عنوان کرد و متذکر شد: بخشی از موضوعات مطرح‌شده که شهرستانی است باید در اسرع وقت پیگیری شود.

 

حسینی‌جو در ادامه بر سرمایه‌گذاری تأکید کرد و گفت: همه دستگاه‌ها برای اخذ مجوزهای لازم افرادی که قصد سرمایه‌گذاری دارند، آمادگی صد درصد داریم.

 

وی سرمایه‌گذاری را به‌مثابه یک قُلَک بیان کرد و افزود: باید سرمایه‌گذار را جذب و از منافع ایجادشده، استفاده کرد.

 

معاون استاندار اشتغال را مهم‌ترین موضوع کشور دانست و یادآور شد: مهم‌ترین موضوعی که باید مدنظر داشت، بحث معیشت و اشتغال است و دستگاه‌های جهاد کشاورزی، گردشگری، صنعت و معدن باید در این زمینه فعال باشند.

 

این مسئول عمده مشکل بخش نشتا را آب شرب عنوان کرد و گفت: چشمه، چاه نهایتاً تا 10 سال جواب می‌دهند اما اگر بخواهیم آب پایدار برای آینده داشته باشیم، باید سد احداث شود که در این بخش سد ازارود مصوب شده است.

 

حسینی‌جو در بخش پایانی سخنان خود به موضوع فرهنگی و اجتماعی شهرستان تنکابن پرداخت و با اشاره به آمار طلاق شهرستان تصریح کرد: ۷۰ درصد افراد طلاق گرفته دارای شغل بودند و اینکه می‌گویند اگر پول باشد طلاق و اعتیاد به وجود نمی‌آید، صحیح نیست و در این زمینه مسئولیت سنگینی بر عهده شوراهای اسلامی و دهیارها قرار دارد.

 

خبرنگار: فاطمه داجلری

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه