مدیرکل منابع طبیعی استان زنجان خبر داد

اختصاص 400 میلیون تومانی اعتبار به حوزه آبخیز «سفیدرود»

شناسه خبر: ODE3ODQ /

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان گفت: بر اساس پیگیری‌های مسؤولان اداره کل و سازمان مربوطه متعهد به اختصاص 400 میلیون تومان از اعتبارات متمرکز آبخیزداری به استان زنجان شده‌اند که تخصیص آن نیازمند پیگیری است.

تنکابن24 به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان، خلیل آقاجانلو پیش از ظهر امروز در جلسه شورای مدیران با اشاره به لزوم برنامه‌ریزی منسجم برای تنظیم مبالغ و اعتبارات اختصاص یافته در همه بخش‌ها و حوزه‌ها در سطح استان و شهرستان‌ها اظهار کرد: موظف هستیم سلسله مراتب اداری را رعایت کرده و اجازه ندهیم مشکلاتی به وجود آید.

وی ضمن قدردانی از یگان حفاظت منابع طبیعی در حوزه اطفای حریق گفت: به منظور ارائه خدمات حفاظتی این یگان باید تدابیری اندیشیده شود تا دستمزدهای نیروها به موقع پرداخت شود.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان با اشاره به برنامه‌های مربوط به حوزه آبخیز سفیدرود گفت: بر اساس پیگیری‌های مسؤولان اداره کل و سازمان مقرر بر اختصاص 400 میلیون تومان از اعتبارات متمرکز آبخیزداری به استان زنجان شده است، که تخصیص آن نیازمند پیگیری است.

آقاجانلو گفت: برخی از این قوانین نظیر قانون هوای پاک، قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری ظرفیت‌های قابل توجهی در بخش سرمایه‌گذاری دارد که نیازمند پیگیری و برنامه‌ریزی است.

وی معاونت فنی نیز موضوع ترسیب کربن را که از موضوعات مورد توجه سازمان است باید مورد توجه قرار دهد، ادامه داد: مسؤول مربوطه باید نسبت به اجرای پروژه در این حوزه اقدام کند.

انتهای پیام/و

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه