فرمانده سپاه ناحیه تنکابن:

فریاد "مرگ بر آمریکا" دفاع از ارزش‌های اسلامی و انسانی است

شناسه خبر: ODAwNTY /

فرمانده سپاه ناحیه تنکابن فریاد "مرگ بر آمریکا" را دفاع از ارزش‌های اسلامی و انسانی دانست و گفت: هنگامی‌که می‌گوییم مرگ بر آمریکا یعنی مرگ بر سیاست تفکر استکباری و استبدادی آمریکا، یعنی مرگ بر سیاست دولت‌ مستکبری که تروریست را پرورش داده و به جان ملت‌های مظلومی مانند سوریه انداخت.

به گزارش تنکابن24، سرهنگ مهرداد بابایی در سخنرانی مراسم امروز، با اشاره به تقارن یوم‌الله ۱۳ آبان ماه امسال با ایام‌الله اربعین اباعبدالله الحسین (ع)، اظهار کرد: امروز ملت غیور ایران اسلامی با الهام گرفتن از قیام عاشورایی امام حسین (ع)، مبارزه با ظلم و ستم استکبار و اعلام برائت از دشمنان اسلام، همگام با عاشقان و زائران اربعین جلوه و شکوه خوبی از ایستادگی و مقاومت را در برابر زیاده‌خواهی‌های آمریکا به جهانیان نشان دادند.

وی با بیان اینکه ۱۳ آبان ماه روز تجلی آزادگی، شجاعت و غیرت انقلابی مردم ایران است، عنوان کرد: این روز یادآور سه رویداد متفاوت تبعید امام به ترکیه، کشتار بی‌رحمانه جمعی از دانش‌آموزان در دانشگاه تهران و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام است.

فرمانده سپاه ناحیه تنکابن هر یک از این سه رویداد را در شکل دادن حرکت انقلاب اسلامی تأثیرگذار دانست، افزود: هویت و ماهیت هر سه رخداد، مبارزه با استکبار و عوامل آن بود.

این مسئول ادامه داد: امروز را روز ملی مبارزه با استکبار نامیدند، استکباری که مظهر آن دولتمردان جنایتکار آمریکا هستند و برای تأمین امنیت و منافع ملی آن دست به هر جنایتی می‌زنند.

سرهنگ بابایی با اشاره به تهدیدها و تحریم‌های ملت‌ها و دولت‌ها از سوی استکبار، تصریح کرد: آنچه مهم و مورد انتظار است این است که ما دشمن خود را بشناسیم. آن‌ها تروریست‌ها و آدم‌کش‌ها را پرورش داده و با در اختیار گذاشتن تجهیزات، آنان را حمایت می‌کنند.

وی خصلت دشمن را این‌گونه توصیف و اضافه کرد: اینکه کشوری دشمن خودش را خوب نشناسد یا آن را دشمن نداند، نتیجه غفلت و خواب‌رفتگی آن ملت است.

فرمانده سپاه ناحیه تنکابن با بیان اینکه یکی از خطراتی که هر ملتی را تهدید می‌کند غفلت آن ملت است، یادآور شد: ریشه ناامنی جهان و منطقه خود آمریکایی‌ها هستند، این را تاریخ آمریکا نیز ثابت کرده است.

این مسئول فریاد "مرگ بر آمریکا" را دفاع از ارزش‌های اسلامی و انسانی دانست و افزود: هنگامی‌که می‌گوییم مرگ بر آمریکا یعنی مرگ بر سیاست تفکر استکباری و استبدادی آمریکا، یعنی مرگ بر سیاست دولت‌ مستکبری که تروریست را پرورش داد و به جان ملت‌های مظلومی مانند سوریه انداخت، مرگ بر سیاست دولت مستکبری که مردم مظلوم میانمار را آواره کرد.

بابایی سازش با آمریکا را خطایی بزرگ عنوان کرد و گفت: خنجر زدن از پشت آمریکا را در برجام تجربه کردیم.

وی انقلاب اسلامی ایران را به‌عنوان قدرت شناخته‌شده منطقه معرفی و تأکید کرد: اگر همین مسیر را ادامه دهیم و زیر بار دشمن کمر خم نکنیم، ازنظر پیشرفت‌های مادی و اخلاقی به الگو تبدیل می‌شویم.

فرمانده سپاه ناحیه تنکابن این مهم را مستلزم اراده و خواست همگانی دانست و خاطرنشان کرد: باید با ایستادگی و مقاومت خودمان را از این بن‌بست‌ها بیرون آوریم و توسط اقتصاد مقاومتی، توجه کردن به استعدادها و ظرفیت‌های درونی و اتکا به خداوند و پافشاری بر اصول انقلاب، نجات یابیم.

سرهنگ بابایی در پایان گفت: ما باید راه انقلاب را با قدرت ادامه دهیم چراکه این تنها راه علاج این کشور بوده، هست و خواهد بود‌.

 

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه