سخنان امام‌جمعه تنکابن در خصوص عدم خداحافظی در جلسه آخر:

پیغاممان را از دور به اهالی تنکابن رساندیم اما همچنان فریادهای شدید مردم به ما ابلاغ می‌شود

شناسه خبر: Nzk5ODg /

امام‌جمعه ولایی و انقلابی تنکابن با بیان اینکه احساس کردم که خداحافظی امروز ما در جلسه مجدداً مورد اعتراض شدید قرار گیرد، گفت: پیغاممان را از دور به اهالی تنکابن رساندیم ولی بااین‌حال، همچنان اعتراضات، ناله‌ها و فریادهای شدید مردم از این جابجایی به ما ابلاغ می‌شود.

به گزارش تنکابن24، ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه تنکابن اعلام شد که حجت‌الاسلام عبدالعلی پوراکبر امام‌جمعه تنکابن که راهی کربلا هستند از مردم این شهرستان خداحافظی کرده و برای امامت شهری دیگر انتخاب شده است.

موجی از اعتراضات از این اقدام جابجایی و عدم خداحافظی حجت الاسلام پوراکبر در فضای مجازی ایجاد شد.

حجت‌الاسلام عبدالعلی پوراکبر در گفت‌وگو با خبرنگار ما با تایید این خبر، در مورد عدم خداحافظی امروزش از مردم ولایی تنکابن اظهار کرد: در مرحله قبلی که دستور رفتن ما صادر شده بود، با اعتراض شدیدی از طرف مردم تنکابن مواجه شد و ناچارا شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه تصمیمش را لغو کرد.

وی افزود: من فکر کردم اگر خودم به نماز جمعه بروم و این خبر را اعلام کنم، احتمال ایجاد مشکل و تنش شدید در جلسه است؛ بنابراین از حضور در جلسه آخر امتناع کردم.

امام‌جمعه ولایی و انقلابی تنکابن با بیان اینکه احساس کردم که خداحافظی امروز ما در جلسه مجدداً مورد اعتراض شدید قرار بگیرد، گفت: پیغاممان را از دور به آنان رساندیم ولی بااین‌حال، همچنان اعتراضات، ناله‌ها و فریادهای شدید مردم از این جابجایی به ما ابلاغ می‌شود.

این مسئول شهرستان نور را محل خدمت بعدی خود اعلام و تصریح کرد: گمان کردم اگر بدون تنش و مشکلی جلسه برپا شود، تصمیم‌گیری برای شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه راحت‌تر باشد.

حجت‌الاسلام پوراکبر اضافه کرد: واگذاری عملی میدان برای هرگونه تصمیم بهتر است و بنده تصمیم گرفتم به عزیز دیگری واگذار کنم.

وی در پایان با تأکید بر ارادتش نسبت به اهالی محترم شهرستان تنکابن، گفت: بعضی از شهروندان تنکابنی از این روش بنده استقبال کردند و آن را موجب حفظ آرامش جلسه دانستند.

 

 

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
عمرانی یکی از روحانیون شهرستان تنکابن
شنبه ۱۳/آبان/۱۳۹۶ ۱۰:۱۰:۲۰
افسوس فراوان برای شهرستان تنکابن بخاطر از دست دادن امام جمعه خدوم و انقلابی و عالم و پرتلاش ای کاش مسئول اجرایی شهرستان هم انرژی اجرایی امام جمعه پرتلاشمان را داشتند تا می توانستند تنکابن را از محرومیت خارج می کردند. تنکابنی که محرومیت ها و تهاجم فرهنگی در آن بیداد می کند ای کاش مسئولین شهری و برخی از اعضای شورای شهر و عده ای از روحانیون دگر اندیش تنکابن یاد شب اول قبر باشند و پاسخی برای اقدام نابخردانه خود در این جابجایی منفعلانه شواری سیاست گذاری ائمه جمعه داشته باشند همه آقایانی که در این جابجایی نقشی ایفاکرده اند چه با قلم یا قدم یا دیگر وجه بدانند آنی که ضرر می کند از این اتفاق شهرستان تنکابن و فرهنگ دینی و جهادی و جوانان انقلابی این شهرستان هستند که این روحیه روبه رشد شده بود و کسی که از رفتار برخی از مسئولین سیاست باز تنکابن و دیگر آقایان راحت شد و می تواند بدون دغدغه های سیاسی به کارهای علمی اش بپردازد شخصیت برجسته انقلابی خدوم جهادگر عالم و فاضل آیت الله پور اکبر بود . کسانی که این کار را انجام دادند خود را برای محکمه الهی آماده کنند که سخت و نفس گیر است و ای کاش شورای سیاستگذاری مقداری گزارشات میدانی و مردمی تهیه و به آن توجه می کرد نه به گزارش عده ای از سیاست بازان که فقط خودشان و منافع حزب و گروه شان را می بینند و ای کاش شورای سیاستگذاری تا دیر نشده در این تصمیمش باز نگری میکرد تا روح تازه ای در جسم انقلابیون این شهرستان می دمید و سیاست بازان را یک بار برای همیشه مائوس می کرد. البته آقایان سیاست باز این شهرستان بدانند نیروهای انقلابی هیچ زمانی از حرکت خود در راه اسلام انقلاب و امام و مقام عظمای ولایت وایران اسلامی و جوانان عزیز کوتاه نخواهند آمد
 
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه