مدیرعامل شرکت مخابرات مازندران:

بازنشستگان مطالبات‌شان را از طریق تامین‌اجتماعی پیگیری کنند

شناسه خبر: NzgzMzA /

مدیرعامل شرکت مخابرات مازندران گفت: مطالبه بازنشستگان مربوط به صندوق کارکنان است و در حیطه مسئولیت این اداره مخابرات نیست.

تنکابن24 به نقل از بابل‌نوین، سیدمحمدجواد موسوی در واکنش به تجمع تعدادی از بازنشستگان شرکت مخابرات استان مازندران در اعتراض به عدم پرداخت معوقات‌شان در مقابل ساختمان این شرکت طی گفت‌وگویی با اشاره به این‌که هیچ یک از این تجمع‌کنندگان از شرکت مخابرات مازندران طلب ندارند، اظهار کرد: مطالبه بازنشستگان مربوط به صندوق کارکنان است و در حیطه مسئولیت این اداره مخابرات نیست.
  
وی افزود: پول بازنشستگان از سوی مخابرات به صندوق تزریق شد و جالب اینکه صندوق به ما بدهکار است.
 
مدیرعامل شرکت مخابرات مازندران ادامه داد: صندوق به دلیل کثرت بازنشستگان با کمبود بودجه مواجه شده و تعویق پرداخت دلیل بر عدم پرداخت نیست.
 
این مسئول در پاسخ به این‌که معترضین معتقدند وام‌های پرداختی تحمیلی‌است نه اختیاری، تصریح کرد: صندوق بازنشستگان به هر بازنشسته‌ای وام می‌دهد، وام یک نوع قرض دادن است نه اینکه به هر کسی که طلب داشته باشد به اجبار پرداخت کند لذا تحمیلی بودن آن قابل توجیه نیست.
 
موسوی افزود: چون حقوق افراد بازنشسته از سوی تامین‌اجتماعی پرداخت می‌شود لذا علت عدم پرداخت آن هم باید از سوی تامین‌اجتماعی پیگیری شود نه شرکت مخابرات، چرا که افراد بازنشسته از اداره منفک شده و دیگر با اداره مرتبط نیستند.
  
مدیرعامل شرکت مخابرات مازندران در پایان گفت: در سال گذشته و جاری مبلغ ۱۱۰ میلیارد تومان در قالب پاداش و سنوات بر حسب اولویت زمان بازنشستگی از سوی شرکت مخابرات به بازنشستگان این شرکت پرداخت شد.

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه