مدیر امور آبفاشهری تنکابن خبر داد:

اصلاح قریب به 5 هزار متر شبکه آب‌رسانی در شهرهای تنکابن

شناسه خبر: NzgzMjE /

مدیر امور آبفاشهری تنکابن از اصلاح قریب به 5 هزار متر شبکه آب‌رسانی در شهرهای تنکابن خبر داد.

به گزارش تنکابن24، شهرام محمدپور با اعلام اینکه 4 هزار و 500 متر از شبکه‌های فرسوده آب‌رسانی در شهرهای تنکابن، خرم‌آباد، نشتارود و شیرود بااعتباری بالغ‌بر ۴ میلیارد و یک‌صد میلیون ریال اصلاح می‌شود، گفت: برای اجرای این طرح در مرحله انتخاب پیمانکار هستیم.

وی به تشریح اقدامات صورت گرفته در امور آبفای تنکابن در شش ماه نخست سال جاری پرداخت و اظهار کرد: پروژه ارتقای کیفی آب چاه لپاسر شیرود از طریق نصب پکیج حذف کربن اکتیو و زئولیت با صرف اعتبار بیش از یک میلیارد ریال با ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجراست.

مدیر امور آبفاشهری تنکابن با اشاره به طرح آب‌رسانی به محلات محمدآباد، شریف‌آباد، گیل‌محله و بالاشیرود شهر شیرود یادآور شد: این طرح با بیش از ۷۰ درصد پیشرفت و صرف بیش از سه هزار میلیون ریال اعتبار در حال انجام است.

این مسئوول به ساخت مخزن ۱۰ هزار مترمکعبی این شهر اشاره کرد و افزود: این طرح شامل احداث ساختمان‌های کلرزنی، نگهبانی، انبار لوله و محوطه‌سازی با ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی در دست اقدام است.

محمدپور با بیان اینکه طرح اتمام لوله‌گذاری زون شرقی شهر تنکابن با پیش‌بینی اعتباری بالغ‌بر سه میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال در حال انجام است، متذکر شد: این طرح با لوله‌های چدنی ۶۰۰ و ۵۰۰ میلی‌متری با عبور از رمپ شرقی کمربندی و خیابان شهید ابوذر حاتمیان و نیز احداث ۶ باب منهول تأسیسات آب‌رسانی با همکاری نزدیک اداره راه و حمل‌ونقل جاده‌ای و شهرداری تنکابن با پیشرفت ۳۰ درصدی در حال اجراست.

وی در ادامه با اشاره به اینکه ساخت مخزن ۵ هزار مترمکعبی شهر خرم‌آباد و احداث ۲ هزار متر خط انتقال با اعتبار ۳ میلیارد ریالی در دستور کار قرار دارد، گفت: پیمانکار این طرح را انتخاب و در مرحله تجهیز و آماده‌سازی کارگاه قرار دارد.

مدیر امور آبفاشهری تنکابن خاطرنشان کرد: بهره‌برداری از چاه شماره ۱۰ این شهر نیز با اجرای منصوبات و نصب تأسیسات و ۳۰۰ متر خط انتقال در مرحله تجهیز کارگاه قرار دارد.

این مسئوول در پایان تصریح کرد: این طرح‌ها از محل اعتبارات طرح آب‌رسانی به تنکابن و خرم‌آباد در حال اجرا است.

 

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه