سرمربی خونه‌به‌خونه بابل:

وقتی به استقلال می‌روم که جام بگیرم/ نمی‌خواهم اشتباه دیگران را تکرار کنم

شناسه خبر: NzgzMDI /

سرمربی خونه‌به‌خونه بابل از علاقه‌اش برای بازگشت به تیم سابقش گفت اما تاکید کرد که زمانی بازمی‌گردد که بتواند برای هواداران استقلال یک جام بگیرد.

تنکابن24، جواد نکونام طی گفت‌وگویی درباره شایعه حضورش در استقلال و نیمکت این تیم، اظهار کرد: من به استقلال علاقه قلبی دارم، این را همه می‌دانند. استقلال باشگاهی است که به خیلی‌ها، خیلی چیزها داد و کسی نمی‌تواند سرش منت بگذارد. متاسفانه بعضی‌ها این کار را می‌کنند و فقط منت سر این باشگاه می‌گذارند و همیشه معترض هستند. همه باید بدانیم، استقلال است که به همه بازیکنانش افتخار داده است. اگر استقلال نبود خیلی‌ها نمی‌توانستند در این فوتبال به اسم و رسم برسند.

وی افزود: من وقتی به استقلال آمدم که سال‌ها در اسپانیا توپ زدم ولی هنوز می‌گویم به این باشگاه بزرگ مدیونم. استقلال همیشه به من انگیزه می‌داد و می‌دهد. باید بگویم دوست دارم یک روز به استقلال برگردم ولی حالا نه. دوست ندارم اشتباهات دیگران را تکرار کنم. اگر باشگاه به من نیاز داشت زمانی می‌آیم که با قهرمانی هواداران را خوشحال کنیم، مثل دورانی که در استقلال بازی کردم.

سرمربی خونه‌به‌خونه بابل درباره بردهای اخیر این تیم، گفت: به هیچ وجه راضی‌کننده نیست. من فکر می‌کنم ما هنوز اول راه هستیم. با دو برد، چیزی عوض نمی‌شود. شما اگر می‌خواهید همه چیز را عوض کنید، نیاز به بردهای متعدد دارید. هنوز در رده هفتم جدول هستیم. این چیزی است که من می‌بینیم. نباید به خودمان دروغ بگوییم. ما خیلی کار داریم و فعلا هیچ کاری نکرده‌ایم. می‌خواهیم برنده شویم. روحیه بردن را در خودمان تقویت کرده‌ایم.

نکونام در پاسخ به این سوال که فکر نمی‌کند در چند بازی بدشانسی آورده است، مکثی کرد و پاسخ داد: نمی‌توانیم بنشینیم و حسرت بخوریم که چرا امتیازهای بیشتری نگرفتیم. این کار بازنده‌ها است. بازنده‌ها همیشه می‌نشینند و حسرت می‌خورند که چرا این توپ گل نشد، چرا آن توپ گل شد و خودشان را با این چیزها سرگرم می‌کنند. اگر قرار است کسی در تیم من خودش را با این چیزها سرگرم کند، نمی‌تواند بین‌مان بماند. ما نگاهمان رو به جلو است. درست است که در بعضی از بازی‌ها بدشانسی آوردیم ولی فقط به فکر بازی‌های پیش‌رو هستیم. می‌خواهیم کاری کنیم که هواداران‌مان همیشه خوشحال باشند و به تیمشان افتخار کنند.

وی حرف‌های خود را این‌طور تمام کرد: من همیشه این طور فکر می‌کنم که پله پله خودم را بالا بکشم. الان زمان آن است که بیشتر یاد بگیرم و پیشرفت کنم. به خاطر همین مربیگری را شروع کردم. عجله‌ای ندارم و فکر می‌کنم هرکس کار و تلاش کند، می‌تواند به جایی که دوست دارد برسد. به عنوان فوتبالیست این افتخار را داشتم که در دو جام جهانی بازی کردم. همیشه گفته‌‌ام این‌ها به خاطر تلاش و کوشش بود. در مربیگری هم دوست دارم دو چندان تلاش کنم و به هدف‌های بزرگی که دوست دارم، برسم.

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه