بارش باران باعث آبگرفتگی معابر اصلی و فرعی شهرهای غرب مازندران شد

شناسه خبر: NzgyNTQ /

بر اثر بارش شدید باران طی 48 ساعت گذشته، بسیاری از معابر اصلی و فرعی شهرهای غرب استان مازندران دچار آبگرفتگی شده و تردد را در این معابر با کندی مواجه کرده است.

تنکابن24، بارندگی که از شب گذشته در منطقه آغاز شد به طور متناوت ادامه دارد و به همین خاطر اکثر رودخانه های این مناطق با افزایش دبی آب رو به رو شده است.
شدت بارندگی در شهرستان رامسر در غربی ترین نقطه از استان مازندران به حدی زیادی بوده که مدارس تمامی مقاطع این شهرستان روز چهارشنبه تعطیل شده است.
هواشناسی مازندران دیروز اخطار داده بود که طی امروز و فردا در نیمه غربی استان مازندران باران با شدت بیشتر خواهد بارید و آبگرفتگی معابر عمومی دور از انتظار نخواهد بود.
بر اساس اعلام هواشناسی نوشهر ، میزان بارش باران از صبح دیروز تا بامداد امروز به در نوشهر 72 میلی متر و رامسر 151 میلی متر بوده است.
گزارش خبرنگار ایرنا از تنکابن حاکی است بر اثر این بارش ها سطح آب رودخانه چشمه کیله بالا آمده و احتمال طغیان این رودخانه با توجه به تداوم بارش ها دور از انتظار نیست.
بسیاری از خیابان های اصلی و فرعی شهر همچون جمهوری اسلامی ، شهید شیرودی ، طالقانی ، امیر کبیر ، مهر و سبزه میدان دچار آبگرفتگی شده اند.
همچنین زیر گذر مرکز شهر نیز به دلیل آبگرفتگی بسته شده و امکان تردد ار آن امکان پذیر نیست.
آبگرفتگی سبب کندی تردد خودروها بویژه سرویس های مدارس شده و احتمال می رود ساعت زنگ مدارس کمی دیرتر نواخته شود.
کوچه های شهرک مسکونی کریم آباد ، الهیه ، سرشار و فرهنگیان نیز دچار آبگرفتگی شده اند.
بسیاری از جوی ها و کانال های آب سطح شهر به دلیل عدم پاکسازی دچار گرفتگی شده و آب درون آن به خیابان های مرکز شهر سرازیر شده اند.
همچنین بر اساس گزارش خبرنگاران ایرنا برخی از خیابان های فرعی و اصلی شهرستانهای نوشهر ، نور ، عباس آباد و چالوس نیز دچار آبگرفتگی شده و باعث کندی تردد در این شهرها شده است.

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه