مدیر آموزش‌وپرورش شهرستان تنکابن:

تنکابن حائز رتبه‌ی دوم کنکور سراسری 96 از بین مدارس پسرانه سمپاد مازندران شد

شناسه خبر: NzgxNjI /

مدیر آموزش‌وپرورش شهرستان تنکابن گفت: مرکز استعداد درخشان ماندگار شهید بهشتی تنکابن حائز رتبه دوم استان از بین مدارس پسرانه سمپاد مازندران در کنکور سراسری 96 شد.

به گزارش تنکابن24، علیرضا سعدی پور هفته دفاع مقدس را یادآور دستاوردها و دلاوری‌های مردانی دانست که هشت سال جانانه برای حفظ نظام و کیان جمهوری اسلامی دفاع کردند.

وی آموزش‌وپرورش امروز را زیربنای کشور عنوان کرد و افزود: حال زیربنای این نظام در تعلیم و تربیت شکل می‌گیرد و توسعه سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی کشور را رغم می‌زند.

معاون مدیرکل آموزش‌وپرورش مازندران با اشاره به سخنان گهربار مقام معظم رهبری، آموزش‌وپرورش را یک دستگاه مولد توصیف کرد نه یک دستگاه مصرف‌کننده. به همین دلیل باید برجسته‌ترین افراد بنشینند و برای این سازمان طراحی کنند تا نیروی انسانی کارآمد برای نظام جمهوری اسلامی ایران از میان دانش‌آموزان تولید شود.

این مسئوول موفقیت دانش آموزان شهرستان تنکابن را در سال تحصیلی 96-95 قابل‌توجه دانست و خاطرنشان کرد: این شهرستان با درخشش بسیار خوب در حوزه‌های علمی و آموزشی توانسته حائز رتبه‌ در استان شود.

 سعدی پور در ادامه به چند نمونه از توفیقات آموزش‌وپرورش تنکابن اشاره و اضافه کرد: المپیادها به‌عنوان شاخص‌های اصلی برای سنجش آموزش‌وپرورش هر شهرستان هستند که از مجموع ۱۲ نفری که در استان مازندران به مرحله کشوری راه یافتند، سه نفر از دانش‌آموزان این شهرستان درخشیدند.

وی مرکز استعداد درخشان شهرستان تنکابن را حائز رتبه دوم استان در کنکور سراسری 96 از بین مدارس پسرانه سمپاد مازندران معرفی کرد و افزود: دانش آموزان تنکابن در المپیاد پایا با شرکت ۱۲ کشور جهان، یک مدال طلا، ۶ نقره و یک برنز کسب کردند.

مدیر آموزش‌وپرورش شهرستان تنکابن در پایان همه این موفقیت‌ها را نشان از استعدادها و توانمند‌های فرزندان این شهرستان دانست و از مسئوولین خواست تا برای تجلیل و تقدیر از این فرزندان که با تلاش خود توانستند پرچم پرافتخار جمهوری اسلامی را به اهتزاز درآوردند، همت گمارند.

 

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه