امام‌جمعه تنکابن:

جمهوری اسلامی با آن تجربه تاریخی بی‌نظیر دفاع مقدس، قابل تهدید نیست

شناسه خبر: NzgxMjY /

امام‌جمعه تنکابن گفت: جمهوری اسلامی با آن تجربه تاریخی بی‌نظیر دفاع مقدس، قابل تهدید نیست. گذشت آن زمان که جمهوری اسلامی با تهدید و تحریم، تسلیم می‌شد.

به گزارش تنکابن24، حجت‌الاسلام عبدالعلی پور اکبر در خطبه نماز جمعه آخرین روز شهریورماه و اولین روز ماه محرم و هفته امربه‌معروف، اظهار کرد: خدا به ما توفیق عمل به فریضه امربه‌معروف ر ا عطا کند. دبیر ستاد امربه‌معروف سپاه عزیز است که در این زمینه دستورالعمل‌های مکرری صادرشده و باید همشهریان عزیز شعار دادن را رها کرده و به عضویت این ستاد درآیند.

وی خطاب به افرادی که از وضعیت جامعه ناراحت هستند، گفت: بیاییم شعار دادن را رها کنیم و در این ستاد عضو شویم و با برنامه به میدان بیاییم تا نتیجه بگیریم. منِ تنها کاری نمی‌توانم بکنم، شما هم باید همکاری کنید.

خطیب جمعه تنکابن درباره سخنان سخیف اخیر ترامپ در سازمان ملل، تصریح کرد: وضعیت امروز ترامپ مشخص است. آدمی بی‌فکر و منطق که کارشناسان او را بیمار روانی می‌دانند و مقامات آمریکایی اعلام کرده‌اند که باید لغو اعتبار شود.

این مسئوول اضافه کرد: چنین آدمی بی‌فکر که برعلیه ما و کره شمالی، ونزوئلا، چین، روسیه و سایر کشورهای دنیا حرف زده است و مخصوصاً به جمهوری اسلامی ایران بسیار جسارت کرده، به فرموده رهبر عزیزتر از جانمان، از جایگاه ضعف اوست. آن بیچاره واقعاً باخت مقابل ایران اسلامی را احساس کرده است.

حجت‌الاسلام پوراکبر دلایل این تحلیل را این‌گونه بیان کرد: 10 سال اشغال نظامی عراق که بی‌نتیجه ماند و اکنون عراق در دست جمهوری اسلامی ایران است. 6 سال جنگ نیابتی با سوریه برای تعویض دولتش که در سایه جمهوری اسلامی اکنون مقتدرانه‌تر ایستاده است. بمباران یمن که یک‌قدم پیشروی نداشت و اکنون نقاط مرزی آن در دست حزب‌الله است.

وی افزود: بالاتر از همه این‌ها، ما که در دروازه‌های اهواز با دشمن می‌جنگیدیم، امروز در مرز اسرائیل با آنان مقابله می‌کنیم.

امام‌جمعه تنکابن متذکر شد: ما که در آن شرایط دست‌تنها و بدون تسلیحات با ابرقدرت‌های غرب و شرق جنگیدیم و پیروز شدیم، امروز این مردک آمده و ما را تهدید می‌کند؟! تو که کره‌ی شمالی را آزمایش نشده، تهدید کردی و با دو موشک دهانت بسته شد؛ آن‌وقت جمهوری اسلامی را با آن تجربه تاریخی بی‌نظیر تهدید می‌کنی؟!

این مسئوول خطاب به رئیس‌جمهور آمریکا گفت: سر جایت بشین! گذشت آن زمان که جمهوری اسلامی با تهدید و تحریم، تسلیم می‌شد.

حجت‌الاسلام پور اکبر در پایان با قدردانی از دولت و رئیس‌جمهور و آقای ظریف از بیان مواضع انقلابی و روشن و شفاف آنان تشکر کرد و از همه خواست تا یکپارچه تحت فرمان ولایت در میدان باشند تا همچون گذشته پیروزی و پیشرفت حاصل شود.

 

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه