آیا حق چالوس هزینه شدن برای یک فرد است؟!

شناسه خبر: NzgxMTY /

شهر زیبا، دیدنی و پرمسافر چالوس این روزها در کشاکش انتخاب شهردار در حال هزینه شدن برای یک شخص است.

تنکابن24 به نقل از بلاغ، شهردار مسئله‌دار مرزن آباد به سمت سرپرستی شهرداری چالوس انتخاب شد.
 
این آخرین خبر از فعالیت اعضای شورای پنجم چالوس می‌باشد.
 
این انتخاب از آن جایی مورد توجه مردم چالوس و کارشناسان قرار گرفته است که فرد منتخب در زمان تصدی شهرداری مرزن آباد سابقه خوبی از خود برجای نگذاشته است. در پی این انتصاب تماس‌های متعدد مردمی از شهرهای مرزن آباد و چالوس به کانال رسانه برتر صورت گرفته و ضمن اعلام تعجب و نارضایتی، مواردی از رزومه کاری و عملکرد این فرد را برای ما بر شمرده‌اند.
 
این فرد در سال ۸۵ به عنوان مسئول خدمات شهری مرزن آباد جذب شهرداری شده و پس از یک سال به دلیل برخورداری از روابط ویژه در سال ۸۶ به عنوان شهردار این شهر انتخاب شد.
 
وی در طول چند سال فعالیت در  سمت شهرداری، عملکرد مناسبی نداشته و به دلیل اقدامات خارج از قانون، پرونده‌های متعددی پای وی را در محاکم قضایی باز کرده است.
 
گفته می‌شود بعضی از پرونده‌های قضایی وی آن قدر سنگین است که وی تا سال‌ها باید در راهروهای محاکم قضایی در رفت و آمد باشد.
 
آخرین شنیده‌ها حاکی است در پی شکایات متعدد شهروندان مرزن آبادی طی سالیان اخیر از تخلفات صورت گرفته وی، اداره کل بازرسی استان در سال ۹۵ اقدامات وی را بررسی کرده و ادامه شهردار بودن وی در مرزن آباد را به صلاح ندانسته بود.
 
اما سوال افکار عمومی چالوس این است که چگونه فردی با این حد از تخلفات در شهرداری مرزن آباد و با وجود نظر اداره کل بازرسی استان، به یکباره به عنوان گزینه اول شهرداری چالوس معرفی شده و با ۶ رای موافق نیز انتخاب می شود؟ آیا شهر چالوس با این همه افراد تحصیلکرده و متخصص، ظرفیت معرفی یک شهردار بومی را ندارد؟ آیا با انتخاب فردی ضعیف، پر دردسر و پرحاشیه، خدمت به مردم و شهر توریستی چالوس می باشد؟
 
به نظر می‌رسد علاوه بر اعضای شورای جدید چالوس، سایر مسئولان شهری و استانی نیز باید به این سوال پاسخ داده و ضمن شکستن این لابی سنگین، اهداف پشت پرده این انتخاب را برای مردم چالوس توضیح دهند. چراکه دانستن حق مردم است بویژه در این زمینه خاص.
 
هدف این نوشتار تائید یا تکذیب این فرد و آن فرد نیست، بلکه توجه دادن به این موضوع مهم است که باید مسئولان نظرهای مردم و ولی‌نعمتان خود را گوش داده و به نظرات آنان احترام بگذارند و برای انتخاب و انتصاب‌های خود برای مردم توضیح داده و آنها را اقتاع کنند.

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما
جمعه ۳۱/شهریور/۱۳۹۶ ۰۷:۰۲:۱۸
معلوم می شود طرف آدم شریفی است که ارتقا گرفته و مواجب و مداخلی را که قبلا بدست آورده تک خوری نکرده سهم دیگران را هم داده کسی که خوب مداخل و مخارج را اداره کند می تواند پیشرفت کند تو هم می توانی یا نهههه!!!!!!
 
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه