در نامه به رؤسای قوا

بسیج دانشجویی دانشگاه صدا و سیما خواستار رسیدگی به مطالبات سپرده‌گذاران کاسپین شد

شناسه خبر: Nzg2MDA /

بسیج دانشجویی دانشگاه صدا و سیما در نامه‌ای به رؤسای 3قوه خواستار رسیدگی فوری به مطالبات سپرده‌گذاران موسسه مالی و اعتباری کاسپین شد.

تنکابن24 به نقل از گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، بسیج دانشجویی دانشگاه صدا و سیما در نامه‌ای به روسای 3قوه خواستار رسیدگی فوری به مطالبات سپرده‌گذاران موسسه مالی و اعتباری کاسپین شد.

در نامه بسیج دانشجویی دانشگاه صدا و سیما آمده است: همان گونه که مستحضرید ماه‌هاست تعداد زیادی از سپرده گذاران موسسات مالی و اعتباری که با اعتماد به مجوز بانک مرکزی اقدام به سپرده گذاری در موسسه مالی و اعتباری کاسپین کرده‌اند بنا به دلایلی آواره و سرگردانند و شادی و آرامش از خانواده‌هایشان گرفته شده است. مردم ماه‌هاست که خواستار دسترسی بدون قید و شرط به سپرده‌هایشان و تعیین تکلیف این موسسه مجاز متخلف توسط بانک مرکزی هستند، مردم برای اینکه خواسته‌ها و مطالبات بحق خود را به گوش روسای 3 قوه برسانند تاکنون چندین نامه نوشته و تجمعات مختلفی برگزار کرده‌اند.

در این نامه عنوان شد: در آخرین مورد بیش از 5 هفته و در شب‌های سرد تهران، روبروی ساختمان قوه قضاییه تحصن کردند؛ سپرده گذاران معترض، با وجود تمام تلاش ها و واسطه ها همچنان پاسخ مناسبی از مسئولان 3 قوه و دستگاه‌های زیر مجموعه نشنیده‌اند. در شرایطی که دشمنان انقلاب اسلامی مدت هاست با انواع و اقسام روش‌ها تلاش می‌کنند با تحمیل تحریم و تشدید فشارها به مردم بین آنان با نظام جمهوری اسلامی فاصله بیندازند، آیا عدم پاسخگویی و عدم رسیدگی سریع و فوری به مطالبات بحق ده‌ها هزار سپرده گذار، عرصه را برای دشمنان و رسانه های بیگانه باز نمی‌گذارد؟

در ادامه این نامه آمده است: با گذشت ماه‌ها از بلاتکلیفی و سرگردانی مردم، کوتاهی و سهل انگاری برخی از دستگاه‌های دولتی موجب شده زندگی بسیاری از خانواده‌ها با فروپاشی و درگیری‌های عدیده روبرو شود، آیا می شود فقط تماشاگر این ماجرا بود و بعد ادعای انقلابی هم داشت؟

بسیج دانشجویی دانشگاه صدا و سیما در این نامه اعلام کرد: سکوت و انفعال روسای 3 قوه و دستگاه‌های زیرمجموعه درقبال تضییع حقوق مردم و پاسخ ندادن به خواسته‌های بحق مردم، با ادعای انقلابی گری تناقض دارد؛ ما دانشجویان مسلمان ایران زمین از روسای 3 قوه انتظار داریم در راستای رضایت و تقویت اعتماد عمومی و حفظ منافع هموطنان در سراسر کشور، در اقدامی انقلابی و قاطع و به فوریت به مشکلات سپرده گذاران موسسه مالی و اعتباری کاسپین رسیدگی کرده و آرامش دوباره را به خانواده‌های آنان بازگرداند.

انتهای پیام/

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه