وزیر اسبق دفاع در بهشهر:

آمریکا شیطان بزرگی است که نمی‌شود با او مذاکره کرد

شناسه خبر: Nzg1MzM /

وزیر اسبق دفاع با بیان اینکه دشمن همواره برای ما دشمن است و دوست نمی‌شود، گفت: شیطان دشمن اصلی ماست و آمریکا شیطان بزرگی است که نمی‌شود با او مذاکره کرد.

تنکابن24 به نقل از بلاغ، سردار احمد وحیدی در بیستمین یادواره 24 تن از شهدای محله زیروان بهشهر و شهدای مدافع حرم، اظهار کرد: شهدای ما حرف‌هایی می‌زنند که از یک انسان عالم و وارسته بسیار بالاتر است و ما در مراسم شهدا گرد هم آمدیم تا در مسیر شهدا گام برداریم و این حضور نعمت بزرگی است.

وی افزود: شهدای مدافع حرم عمیق فکر کردند که رفتند تا اهل بیت(ع) و ارزش‌ها استوار باقی بمانند.

وزیر اسبق دفاع با اشاره به اتفاقات اخیر جهان، گفت: برخی در این مملکت می‌گفتند که مشکل آمریکا نیست و مشکل ما هستیم که مرگ بر آمریکا می‌گوییم. با آمریکا توافق می‌کنیم و با مذاکره مشکل حل می‌شود.

این مسئول تصریح کرد: در این مدت حجت دیگری بر ملت آشکار شد و برخی که می‌گفتند تا انرژی هسته‌ای هست مشکلات ما برطرف نمی‌شود اما مقام معظم رهبری فرمودند بروید و مذاکره کنید اما می‌دانم به نتیجه نمی‌رسید، اکنون ببینند در مذاکره و برجام در کجاییم.

وحیدی خاطرنشان کرد: دوستان در وزارت خارجه تلاش کردند و برجام را نوشتند و تصویب شد و حالا دشمن ماهیت خود را نشان داده است و رئیس‌جمهور نژادپرست آمریکا با همه بدی‌ها حرف زد.

وی با بیان اینکه تاکنون هیچ کسی به این بدی که این فرد نادان یعنی رئیس‌جمهور آمریکا گفت نبود، بیان کرد: دشمن همواره برای ما دشمن است و دوست نمی‌شود، شیطان دشمن اصلی ماست و آمریکا شیطان بزرگی است که نمی‌شود با او مذاکره کرد.

رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی ادامه داد: اگر کسی که عالم را به تباهی می‌کشاند و مسلمانان را می‌کشد و سردمدار کفر است شیطان نباشد پس چه کسی شیطان است و وضعیت فلسطین و کشورهای اسلامی برگرفته از این شیطنت‌های شیطان بزرگ آمریکا است. شیطان دشمن است و باید از او دوری کنیم.

این مسئول اضافه کرد: تولی و تبری در این مدت با اظهارات سخیف این شرور، نادان و خالی از خصلت انسانی رییس‌جمهور آمریکا مشخص شد و باید بدانیم کفر به طاغوت، ایمان به خدا را در پی دارد.

وحیدی افزود: در ادامه راه باید با ولایتمداری، توکل به خدا کنیم و بر اساس توانمندی خود حرکت کنیم و با شیطان از دل و جان دشمنی کنیم.

وی با اعلام اینکه دشمن‌شناسی ما درست بود و مسیر ما درست است، یادآور شد: شهدای ما در اوج تبری و تولی به سر بردند و دوستان خدا را دوست و دشمنان را دشمن دانستند.

وزیر اسبق دفاع تاکید کرد: ما آماده هستیم و خود را آماده کردیم تا فکرمان نلرزد و افکار غلط و مسموم غربی ما را نگیرد و این درس شهدای ما است که شهدا با شناخت دوست و دشمن عزتمندانه رفتند و ما در ادامه راه باید استوار پشت سر رهبری حرکت کنیم و بدانیم شهدا هادیان ما در این راه هستند.

این مسئول خاطرنشان کرد: رمز پیروزی ما تبری از دشمن و تولی با دوستان خدا است و این دستور الهی و دینی است.

وحیدی در پایان گفت: جانبازان و خانواده‌های شهدا فرصت حرکت ما در مسیر انقلاب هستند و باید با تاسی از شهدا و امام و رهبری در راستای ارزش‌های انقلاب حرکت کرد.

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه