حمیدرضا پایدار

ضرورت برخورد نماینده عالی دولت در تنکابن با مروج تفکر ضدانقلابی این شهرستان

شناسه خبر: Nzg0MDI /

چند روزی است که خبر اشاعه تفکر ضدانقلابی یکی از مسئولان فرمانداری ویژه تنکابن به تیتر اول رسانه‌ها تبدیل‌شده و باوجوداینکه همگان از این ماجرا باخبر شدند ولی آقای حسینی‌جو فرماندار این شهرستان نسبت به این موضوع سکوت کرده و هنوز تصمیمی نگرفته است!

به گزارش تنکابن24، چند روزی است که خبر اشاعه تفکر ضدانقلابی یکی از مسئولان فرمانداری ویژه تنکابن به تیتر اول رسانه‌ها تبدیل‌شده و باوجوداینکه همگان از این ماجرا باخبر شدند ولی آقای حسینی‌جو فرماندار این شهرستان نسبت به این موضوع سکوت کرده و هنوز تصمیمی نگرفته است!

 

حمیدرضا پایدار یکی از فعالین رسانه‌ای مازندران در تحلیلی آورده است:

فرد موردنظر متأسفانه با ادبیات تند در فضای مجازی اصل ارکان نظام و حکومت را هدف قرار داد و دست به حمایت از سران فتنه و زندانیان سیاسی زد که به چند مورد از مطالب او اشاره می‌شود:

 

- این مسئول در فضای مجازی رفع حصر را مطالبه ملی اعلام کرد و این در حالی است که در کشور برخی‌ها آشتی ملی را مطرح کردند که رهبر معظم انقلاب در پاسخ فرمودند: آن‌هایی که حرمت عاشورا را شکستند مردم با آن‌ها قهر هستند.

در جریان فتنه ۸۸ و عاشورای آن سال سران فتنه محصور به‌جای برائت از آشوبگران، آن‌ها را خداجوی نامیدند.

بر اساس اصل نهم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، آزادی و استقلال و وحدت و تمامیت ارضی کشور از یکدیگر تفکیک‌ناپذیر است و هیچ فرد و مقامی حق ندارد به نام آزادی به آن‌ها خدشه وارد کند.

ولی این مسئول با نادیده گرفتن آن و منویات رهبری، مطالبه شخصی خود از رفع حصر فتنه گران را مطالبه ملی اعلام کرد.

 

- او به نقل از کروبی در فضای مجازی نوشت که از حاکمیت مستبد بخواهید...

متأسفانه حاکمیت نظام مقدس جمهوری اسلامی را مستبد می‌خواند و این در حالی است که بر اساس اصل پنجم قانون اساسی در زمان غیبت حضرت ولی‌عصر (عج الله تعالی فرجه) در جمهوری اسلامی ایران ولایت امر و امامت امت بر عهده ولی‌فقیه است.

یعنی فردی بری از استبداد و دارای عدالت و تقوی، ولی این مسئول اصل حاکمیت که در دست نائب امام زمان است را زیر سؤال برد!

 

- او همچنین گفت فقط از حکومتی مثل جمهوری اسلامی ایران برمیاید نگذارد مادری صدای بچه خود را بشنود!

این مطلب با اصل بیست و یکم قانون اساسی در تضاد است چراکه قانون اساسی دولت را موظف به تضمین حقوق زن در تمامی جهات کرد.

 

- او به حرکت نمادین در راهپیمایی ۲۲ بهمن که اسارات ملوانان آمریکایی را در تهران به نمایش گذاشتند اینگونه بیان کرد که چرا دنیا نگران بمب اتم بود، آن‌ها باید از جامعه بی اخلاق ما وحشت داشته باشند!

که این مطلب کاملاً با روح شعار نه شرقی و نه غربی در تضاد است.

 

- در بخشی دیگر از مطالب خود با هدف قرار دادن امنیت ملی مطلبی در حمایت از سران فتنه با این عنوان منتشر کرد که فوتبال ایران و کره جنوبی فرصت خوبی است تا بعد از هر یا حسین به یاد عاشورای ۸۸ نام میرحسین هم شنیده شود!

درحالی‌که همگان می‌دانند که عده‌ای فرصت‌طلب ضدانقلاب در عاشورای حسینی با کف و هلهله حرمت عزاداری را شکستند، حال دلیل حمایت این مسئول از فتنه گران و مخلین نظم نظام چیست؟!

 

- او همچنین مردم را دعوت به اردوکشی برای حمایت و عیادت از زندانیان سیاسی کرد و از اعتصاب غذای کروبی نیز با عنوان هشدار یاد کند!

 

•  آقای فرماندار جنابعالی می‌دانید که مردم از مسئولان الگوبرداری می‌کنند، اگر در این چند مدت بخشی از شهروندان تنکابنی تحت تأثیر مطالب الحادی و ضدانقلابی او قرا گرفته باشند چه؟ چه کسی می‌تواند آن‌ها را به مسیر انقلاب برگرداند؟

 

•  جناب آقای حسینی‌جو دلیل سکوت و تعلل شما چیست؟ شما که فردی انقلابی و متعهد به نظام هستید، پس چرا نسبت به تعهد انقلابی خود ادای دین نمی‌کنید؟ چرا مردد ماندید و تصمیم قاطع برای نجات انقلاب در تنکابن نمی‌گیرید؟!

 

•  آقای حسینی‌جو بر روی کار ماندن این افراد با این تفکر برای ادامه نظام بسیار خطرناک است و برکناری هر چه سریع‌تر بسیار ضروری است.

 اتفاقاً مشابه همین تفکر در فرمانداری قائمشهر رقم خورد ولی آقای محمدی فرماندار انقلابی لحظه‌ای درنگ نکردند و تصمیم قاطع و انقلابی گرفتند، امیدواریم تا شما فرزند خلف نظام مقدس همانند ادوار گذشته که در موارد مشابه تصمیم انقلابی گرفتید، این بار هم تصمیم تاریخی و انقلابی بگیرید.

 

 چراکه این تفکر زیبنده حکومت و دولت اسلامی که ثمره خون هزاران شهید است، نیست و فراموش نشود که داغ سردارانی چون محرمعلی مرادخانی هنوز در این شهر فراموش نشده که برخی‌ها بخواهند به‌آسانی بر ارزش‌ها پا نهند.

 

از نهادهای مذهبی، انقلابی به‌ویژه اطلاعاتی و امنیتی انتظار می‌رود که هر چه سریع‌تر به این جریان ورود کنند تا اجازه داده نشود که تفکر ضد ارزشی به‌آسانی در دستگاه‌ها رخنه کند.

 

به این مسئول و کسانی که با این تفکر و با نفوذ در دستگاه دولتی به دنبال ضربه زدن به نظام هستند باید گفت که از صبر و حوصله خانواده معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران و امت خداجوی سو استفاده نکنید چراکه این حرکات شما را فراموش نخواهند کرد.

 

به قلم کارشناس ارشد علوم سیاسی و خبرنگار حمیدرضا پایدار

 

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه