معاون رئیس جمهور خبر داد

اختصاص 11 هزار میلیارد تومان برای اشتغال روستاییان و عشایر

شناسه خبر: Nzc5ODc /

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهور گفت: 11 هزار میلیارد تومان در کشور برای اشتغال روستاییان، عشایر و شهرهای زیر 10 هزار نفر با کارمزد 6 درصد در نظر گرفته شده است.

 تنکابن24، سید ابوالفضل رضوی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کلات اظهار کرد: امسال به یاری خداوند برای برنامه‌های توسعه روستایی و مناطق محروم کشور با تصویب اعتبار بسیار خوب مجلس و با مجموعه آورده‌هایی سه بانک کشاورزی، توسعه تعاون و پست بانک و همچنین دو صندوق کشاورزی و کارآفرینی امید، 11 هزار میلیارد تومان در کشور برای اشتغال روستاییان، عشایر و شهرهای زیر 10 هزار نفر با کارمزد 6 درصد در نظر گرفته شده است.                                                                                                                                

 

وی افزود: اگر روستاییان مشارکت اقتصادی داشته باشند با خانوارهای 200 نفری و یا 100 نفری وام بدون کار مزد به روستاییان و عشایر پرداخت می شود و اگر چنانچه مشارکت نداشته باشند با کارمزد 6 یا هشت درصد این وام پرداخت می‌شود.                                                                    

 

معاون رئیس جمهور در ادامه خبر از اعتبار 400 میلیون تومانی برای استان خراسان رضوی خبر داد و گفت: اعتبار امسال استان خراسان رضوی بالغ بر 400 میلیارد تومان برای روستاها و عشایر در راستای ایجاد اشتغال است.

 

انتهای پیام/

 

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه