سردار سعید قاسمی در تنکابن:

حججی‌ها محصول هیئت امام حسین (ع) هستند/ سیستم امروز آموزش‌وپرورش کشور ما چه خروجی خواهد داشت؟!

شناسه خبر: Nzc0MDY /

سردار سعید قاسمی محسن حججی را محصول و میوه تربیتی هیئت امام حسین (ع) دانست و گفت: آیا با شرایط امروز دبستان، دبیرستان و دانشگاه ما این مدل خروجی بیرون می‌آید؟ خیانت سیستم آموزش‌وپرورش کشور در حذف درس حسین فهمیده و امضا سند ۲۰۳۰، چه خروجی خواهد داشت؟!

به گزارش تنکابن24، شب گذشته سعید قاسمی در یادواره شهدای مدافع حرم استان مازندران و پاسداشت شهید محسن حججی در مسجد جامع نشتارود اظهار کرد: این استان از ابتدای انقلاب تاکنون بر حفظ حریم حرمت انقلاب و قرآن پافشاری کرده است.

وی با اشاره به سخنان افرادی که می‌گویند دیپلماسی قوی ‌ما دشمن را از پا درمی‌آورد و نیازی نیست که فرزندانمان را به آن‌طرف مرزها بفرستیم، گفت: با دیپلماسی قوی بود که آن‌ها آمدند داخل مجلس. نیروی انتظامی، سپاه و بسیجِ ما باید برای ارائه دیپلماسی قوی صبر می‌کرد؟!

فرمانده سال‌های دفاع مقدس این افراد را داعش نرم داخلی دانست و افزود: در فضای باز مجازی این افراد هر چیز می‌خواهند می‌گذارند و کسی نیست تا جلوی آن‌ها را بگیرد.

این فرمانده با بیان اینکه اخیراً غالب کارشناسان استکبار، ایران را پیروز واقعی این معرکه اعلام کرده‌اند، عنوان کرد: کار داعش و داعشیان تمام‌شده و باید به فکر نقشه‌های دیگر باشیم.

 قاسمی خوف اصلی استکبار را برتری ایدئولوژیک و پیروزی ژئوپلیتیک ایران با توجه به اعمال همه تحریم‌های انجام‌شده دانست و خاطرنشان کرد: شکست هلال شیعی، توفیق ایرانی‌ها در این راه است و داعشیان نرم داخلی و طرفدارانشان چه دولتی و غیردولتی بدانند که این پیروزی مال تفکر حسین همدانی‌ها و محسن حججی‌ها است.

وی در ادامه محسن حججی را محصول و میوه تربیتی همین نوع تفکر عنوان کرد و افزود: آیا با شرایط امروز موجود در دبستان، دبیرستان و دانشگاه و... این مدل فرهنگ‌سازی و خروجی همچون حججی بیرون می‌آید؟ خیانت سیستم آموزش‌وپرورش کشور در حذف درس حسین فهمیده و امضا سند ۲۰۳۰ چه خروجی خواهد داشت؟!

فرمانده دوران دفاع مقدس حججی‌ها را محصول هیئت امام حسین (ع) دانست و یادآور شد: مشکل اصلی صهیونیست‌ها با ما ایرانی‌ها بنا به اعلام خودشان بر سر موشک و هسته‌ای نیست بلکه با پرورش امثال حسین فهمیده‌ها از طریق دروس است که آموزش‌وپرورش با اقدام داخلی، آن درس را حذف کرد.

این فرمانده خطاب به وزارت ارشاد گفت: در سال گذشته دغدغه شما چه بود؟ اربعین یا کنسرت؟ در بیرجند در طول یک ماه، چهار کنسرت برگزار شد.

قاسمی اضافه کرد: از سه‌راهی چالوس تا آخر مازندران و همچنین در بقیه استان‌ها صدها بنر وجود دارد اما خبری از بنر ارزشی و حامل پیام امام راحل و رهبری خیلی کم است یا اصلاً مشاهده نمی‌کنید.

وی همچنین خطاب به سلفی بگیران مجلس خاطرنشان کرد: اگر هرکدامتان برای احیای فرهنگ اقدام نکنید و مسیر را با این مدل سکوت و بی‌خیالی طی کنید، کار ما تمام است.

این فعال فرهنگی و سیاسی متذکر شد: اگر امسال آموزش‌وپرورش درس برجامِ نافرجام را در کتب درسی قرار ندهد، ما درس شکست مذاکره با گرگ و امپریالیسم و درس سازش و نکبتِ سازش‌پذیری را به فرزندانمان انتقال می‌دهیم.

قاسمی در پایان تصریح کرد: اگر می‌خواهید این فرهنگ احیا شود، باید گوش‌به‌فرمان امام راحل و مقام معظم رهبری باشید و بدانید راهی جز مبارزه با ابرقدرت‌های جهان باقی نمانده و سرانجام آن یا شهادت یا پیروزی که در مکتب ما هر دو آن‌ها پیروز است.

 

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه