پرداخت یک میلیارد و ۶۴۲ میلیون ریالی وام کارگشایی به 128 مددجو کمیته امداد تنکابن

شناسه خبر: NzYxMDM /

رئیس کمیته امداد تنکابن از پرداخت یک میلیارد و ۶۴۲ میلیون ریالی وام کارگشایی از طریق صندوق امداد ولایت به 128 مددجو این کمیته خبر داد.

به گزارش تنکابن24، علی‌اکبر سیدی با اشاره به پرداخت وام کارگشایی امسال به ۱۲۸ نفر از مددجویان، اظهار کرد: یک میلیارد و ۶۴۲ میلیون ریال وام کارگشایی از طریق صندوق امداد ولایت از ابتدای امسال تاکنون به ۱۲۸ نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد تنکابن پرداخت شده است.

 

وی با بیان اینکه وام کارگشایی بر اساس نیاز مددجویان و در جهت رفع مشکلات معیشتی، درمانی، مسکن، فرهنگی، تحصیلی و رفع نیاز‌های ضروری به آن‌ها پرداخت می‌شود، افزود: پرداخت وام کارگشایی به‌صورت هدفمند و اثربخش بوده، نقش مؤثری در جهت رفع نیاز‌های ضروری خانواده‌ها و توانمندسازی آنان دارد.

 

مدیر کمیته امداد تنکابن با اشاره به پرداخت وام کارگشایی در سال 95، گفت: سال گذشته به ۴۹۲ نفر از مددجویان تحت حمایت، وام کارگشایی به ارزش ۶ میلیارد ۴۸۴ میلیون ریال پرداخت شد.

 

این مسئوول اضافه کرد: ۲۰۰ میلیون ریال کمک‌هزینه جهیزیه ازدواج به هفت نفر از نوعروسان تحت حمایت در تنکابن در سه ماه امسال پرداخت شد و ۱۰ نفر دیگر از مددجویان در این شهرستان در نوبت دریافت جهیزیه قرار دارند.

 

سیدی با اشاره به اینکه سه هزار ۳۵۳ خانوار تحت حمایت کمیته امداد شهرستان تنکابن قرار دارد، یادآور شد: به نوعروسان پس از گذراندن دوره‌های آموزشی، کمک‌هزینه خدمات ازدواج داده می‌شود و در این دوره‌ها علاوه بر ارتقاء سطح علمی و آگاهی نوعروسان، آن‌ها با روش‌های زندگی ساده و موفق و تربیت فرزندان صالح آشنا می‌شوند.

 

وی در پایان همچنین از تعمیر و بازسازی ۳۶ واحد مسکن مددجویان در این شهرستان خبر داد و گفت: ۳۶ واحد مسکن مددجویی در شهرستان تنکابن با اعتباری به ارزش ۳۸۰ میلیون و ۳۲۳ هزار ریال از ابتدای امسال تاکنون تعمیر، تکمیل و بازسازی شده است.

 

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه