احمد علی‌نژاد

جای درنگ در فرمان آتش به اختیار نیست

شناسه خبر: NzEzMTE /

زمانی که دستگاه‌های متولی امور فرهنگی و سیاست، مختل و تعطیل‌اند و رهبری نظام افسران جنگ نرم را با شناخت وظیفه فردی و جمعی برای تصمیم‌گیری و اقدام، فرمان آتش به اختیار داده، دیگر جای درنگ، سکوت و مماشات نیست و باید بیدارباشیم و از لاک بی‌تفاوتی به در آئیم.

به گزارش تنکابن24، «فصبرتُ وَ فیِ العین قذًی و فی الحَلقِ شجاً»

ضمن عرض تبریک به مردم شریف و نجیب ایران اسلامی که با حضور بیش از 75 درصدی خود، در صحنه انتخابات رأی اعتماد به نظام، رشد، بالندگی و احساس مسئولیت و حضور در صحنه، علی رغم مشکلات اقتصادی و کارشکنی دشمنان، بار دیگر در تاریخ 38 ساله انقلاب، تجلّی ویژه ای یافته است.

 

دست تهی دولت از عملکرد چهارساله قابل اغماض نیست

حضور گسترده و چشم گیر شما مردم باوفا و زمان شناس در انتخابات، اوج نمایش اقتدار، صلابت و همبستگی اجتماعی و حمایت از نظام ولایی و انقلاب اسلامی است که بعد از چهار دهه، در معرض قضاوت و حیرت جهانیان قرار گرفته است.

امّا بداخلاقی ها، بی تقوایی و مواضع غیراصولی و ناجوانمردانه دولتیان با دست تهی از عملکرد چهارساله در تخریب رقیب و ارکان نظام، قابل اغماض نخواهد بود و باید در آن تعمّل نمود.

 

آنان که عزّت فروختند بدانند

آن ها که در شوی انتخاباتی، عزّت فروختند. 38 سال اقتدار و صلابت و امنیت نظام را در عوض چند رأی، با موج آفرینی و طرح پروژه جنگ یا صلح، در افکار عمومی و اذهان جهانیان شبهه افکندند و دشمنان نظام را خشنود و دلسوزان، دردمندان انقلاب و امام را سوزاندند، تمام اعتبار و اندوخته نظام را در پای زمام داری خود قربانی کردند و ناجوانمردانه رأی گرفتند؛ باید بدانند، همان دلواپسان و منتقدان مبغوض شما امروز در برابر متجاوزان و اربابان داعش در سوریه، عراق و تهران خون خواهند داد تا ایران اسلامی همچنان با امنیت خاطر، عزتمند و سربلند بماند.

 

فرصت دوباره مردم به مدّعیان خدمت و شیفتگان قدرت

اگر مردم دست رد می زدند و دور بعدی حکومت اعتدالیون تداوم نمی یافت، قطعا اصلاحاتی ها و غرب گرایان با موضعی طلبکارانه می گفتند... 4 سال اوّل تلاش برای صاف کردن راه و ویرانه های دولت قبل بوده است و نتیجه گفتمان اعتدال، تدبیر و عقلانیت را باید در 4 سال بعد می دیدیم که نگذاشتند.

 بسم الله... این گوی و این هم میدان! ببینیم چه گلی بر سر مردم، اقتصاد، معیشت و تولید، اشتغال خواهید زد و چگونه قدردان مردم خواهید بود. حرافی ها و شعارها، به عمل تبدیل خواهد شد یا خیر! اگرچه ما خوشبین نیستیم. سالی که نکوست از بهارش پیداست. لیکن توده ی مردم حجت را بر شما تمام کردند.

باید منتظر ماند و دید که رفوزه شده گان وعده 100 روزه، در چهار سال بعدی چه خواهند کرد و آیا در خاطر آیندگان به چهره ای ماندگار و مقبول تبدیل خواهند شد یا منفورِ تاریخ!

 

سخنی با انقلابیون

یاران انقلاب و فرزندان خمینی (ره)، مدافعان ارزش ها و ولایتمداران، نباید از شکست اهداف در مقطعی مأیوس شوند.

نباید از سیاه نمایی جبهه حق از سوی معارضان و فتح سنگری توسط دنیازده گان و شیفتگان قدرت، ناامید شوند. چراکه شکست حقیقی زمانی است که به تکلیف عمل نکرده باشیم.

به فرموده ولی امر مسلمین مقام معظم رهبری، باید هسته های جهاد فکری برای غلبه دادن گفتمان انقلاب اسلامی در توده مردم، جوانان و دانشگاهیان، با جدیّت و تلاش همه جانبه، به طور مستقل، تشکیل و تقویت شود.

علی‌رغم نامردمی‌ها و عملکرد گفتمانی دور از تعهّد و ایمان دنیاگرایان و تخلف عدیده مدیران اجرائی و دولت‌مردان در پی تلاش چندماهه طیف حق‌گرایان و مدافعان انقلاب و آرمان‌ها، رأی سالم 17 میلیون، نتیجه و پاداش خوبی است، هرچند با تأخیر.

 

باید امیدوار بود و از هم‌اکنون برای 4 سال بعد، اندیشه ورزی را توسعه بخشیم. روشنگری و بصیرت افزایی و مطالبه گری نباید فقط در مقطع انتخابات محدود و محصور شود. باید از حالا دست‌به‌کار شویم و با برنامه‌ریزی و عقلانیت، تدبیر و همت مضاعف، آرمان‌ها و افکار امام را از تبر ویرانگر تحریف و تهاجم، نجات دهیم و بهای لازم را بپردازیم.

زمانی که دستگاه‌های متولی امور فرهنگی و سیاست، مختل و تعطیل‌اند و رهبری نظام افسران جنگ نرم را با شناخت وظیفه فردی و جمعی برای تصمیم‌گیری و اقدام، فرمان آتش به اختیار داده، دیگر جای درنگ، سکوت و مماشات نیست و باید بیدارباشیم و از لاک بی‌تفاوتی به در آئیم.

روحانیون، علماء، نخبگان، مبلغان، روشنفکران، انقلابیون تکلیفشان سنگین‌تر است. باید با بصیرت و مسئولیت‌پذیری وارد عرصه شوند تا دستاورد شهدا و امام (ره) به تاراج نرود و قطار انقلاب از ریل خود خارج نشود و علی زمانه خانه‌نشین نگردد.

 

سخنی با کارگزاران و کاندیدای پیروز

آیا حکومت‌داری و پذیرش مسئولیت یک شغل و مقام است یا وسیله‌ای برای خدمت. رسیدن به قدرت، هدف است یا ابزاری برای به خدا نزدیک شدن؟

ما متأسفیم از تشنگان قدرت که برای تصاحب چندساله کاخ ریاست جمهوری (به هر قیمتی)؛ اخلاق‌مداری، تقوا، مردانگی، صداقت را با زیر سؤال بردن قوه قضائیه، نیروهای مسلح، سپاه، نیروهای امنیتی و توان ملی و تزریق خوراک رسانه‌ای به دشمنان نظام، به یغما می‌برند.

 

بازی کثیف برای ریاست

جای جلاد با شهید عوض می‌شود و تروریست‌های منافق بجای 17000 شهدای ترور، تقدیس می‌شوند.

 من شکی ندارم که این سخنان از ته دل و اعتقاد درونی نیست بلکه از هوای نفس و دنیاطلبی است که با القا بازیگران عرصه سیاست و طراحان، خناسان پشت پرده این حوزه بود تا موج‌آفرینی رأی داشته باشند و عمارتی نو بر پا کنند!

آیا این سخنان یادآور اخلاق و مرام کمونیست‌ها در عرصه مبارزات تز (هدف وسیله را توجیه می‌کند) نیست؟! وگرنه چگونه یک فرد متشرع و حقوقدان می‌تواند فردی را به گناه ناکرده دیوارکشی و جنگ‌طلبی متهم و مجازات کنند. قوه قضائیه را تخریب و نیروهای امنیت ساز و دفاعی کشور و نهادهای نظام را زیر سؤال ببرد! این چه بازی کثیفی است برای ریاست!

 

17 میلیون رأی سالم بر کارکرد دولت آینده نظارت می‌کند

از بزرگ‌مرد بشریت حضرت علی (ع) بشنوید ای مردان بی‌تدبیر:

عبدالله بن عباس گوید در ذی قار (پیش از جنگ جمل) نزد امیر مؤمنان (ع) رفتم. آن حضرت مشغول پینه زدن کفش خود بود. چون مرا دید گفت: ما قیمه هذه النعل؟ (بهای این کفش چقدر است؟) گفتم «لاقیمه لها» بهایی ندارد.

فرمود: و الله لهی احب الی من امرتکم الا ان اقیم حقا او ادفع باطلا. (نهج‌البلاغه خطبه 33)

به خدا سوگند این کفش بی‌ارزش نزد من محبوب‌تر است از حکومت بر شما مگر آنکه، حقی را بر پا دارم یا باطلی را براندازم. حکومت به‌مثابه وسیله احقاق حق و تحقق عدالت اجتماعی و اقتصادی است. حکومت فی‌نفسه هیچ ارزشی ندارد.

امام خمینی (ره) دراین‌باره چنین فرموده است: عهده‌دار شدن حکومت فی حد ذاته، شأن و مقامی نیست بلکه وسیله انجام‌وظیفه، اجرای احکام و برقراری نظام عادلانه اسلام است.

همچنین مولا در خطبه 3 نهج‌البلاغه می‌فرماید: «ولالفیتم دنیاکم هذه ازهد عندی من عفطه عنز» و می‌دیدید که دنیای شمارا به چیزی نمی‌شمارم و حکومت را بر شما از آب چرکین دماغ بزغاله‌ای هم بی‌ارزش‌تر می‌دانم.

دولت‌مردان آینده و ریاست‌جمهور بدانند. مدافعان اسلام ناب و پیروان امام و ولایت و 17 میلیون رأی سالم بر کارکرد دولت آینده نظارت و رصد می‌کنند و در مقابل کژروی و انحراف از اصول و آرمان‌های امام و منافع مردم و پابرهنگان نظام سکوت نخواهند کرد.

 

حفظ استقلال کشور و حرمت جایگاه ولایت فقیه، اولویت اول پیروان مکتب عاشوراست

پیروان مکتب عاشورا، ولایتمداران، تقابل گفتمانی با رهبری و تضعیف جایگاه ولایت را هرگز نخواهند بخشید.

 حفظ استقلال کشور و ایستادگی در برابر دشمنان و حفظ حرمت جایگاه ولایت در نظام، اولویت اول و استراتژی ما است.

غرب‌گرایان دنیازده، دولت‌مردان و ریاست‌جمهور بدانند، هنوز سربازان خمینی، خانواده شهدا و بسیجیان مخلص هستند که جانشان را برای حفظ انقلاب و ولایت خواهند داد ولو اینکه میلیون‌ها رأی نیز پشتیبان بد اندیشان کج‌رو باشد.

از سرنوشت تلخ بنی‌صدر مخلوع با 11 میلیون رأی در آن مقطع، باید درس عبرت گرفت و به خواسته‌های همه مردم به‌ویژه پابرهنگان، دلسوزان جامعه و ولی امر، احترام گذاشت و به خاطر حفظ ریاست چندروزه دنیا و مافی‌ها، عاقبتمان فدای دنیایمان نشود. «لللّه عاقبه الامور»

 

احمد علی‌نژاد

دبیر جمعیت حامیان و یاوران ولایت شهرستان عباس‌آباد

 

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه