مديريت‌ شعب موسسه مالی ثامن در مازندران:

شایعه ورشکستگی موسسه مالی ثامن کذب محض است

شناسه خبر: NzE3NzY /

مديريت‌ شعب موسسه مالی ثامن در مازندران با تأکید بر توان مالی و پشتوانه‌های این موسسه، گفت: شایعه ورشکستگی موسسه مالی ثامن کذب محض است.

تنکابن24، قربان اصغری آق‌مشهدی طی گفت‌وگویی در خصوص شایعات منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی، اظهار کرد: کانال‌های تلگرامی معلوم‌الحال و شبکه‌های ماهواره‌ای با دامن زدن به شایعاتی که کذب محض است به دنبال ایجاد ناامنی اقتصادی، وحشت و ناامیدی در مردم هستند.

وی در تشریح اتفاقات روزهای اخیر پیرامون موسسه اعتباری ثامن، افزود: چندی پیش خبری با عنوان ادغام دو موسسه کوثر و ثامن به‌منظور گسترش فعالیت‌های این مؤسسات منتشر شد که شبکه‌های ماهواره‌ای با ربط دادن این خبر به اتفاقاتی که درگذشته برای مؤسساتی همچون میزان، ثامن‌الحجج و کاسپین رخ‌داده بود سعی در ایجاد شایعه کردند.

مديريت‌ شعب موسسه مالی ثامن در مازندران با تأکید بر توان مالی و پشتوانه‌های این موسسه، گفت: شایعه ورشکستگی موسسه مالی ثامن کذب محض است زیرا این موسسه باقدرت، توان مالی و پشتوانه‌های قدرتمند در حال فعالیت بود و قطعاً اهداف منتشرکنندگان این شایعات هدفی فراتر از ضربه زدن با این موسسه بوده است.

اصغری با اشاره به مشتری مداری موسسه مالی ثامن، تصریح کرد: این موسسه در استان 11 هزار میلیارد ریال منابع دارد که 70 درصد آن را به‌عنوان تسهیلات به مردم پرداخت کرده است.

وی در خصوص هجوم یک‌باره مردم به موسسه ثامن جهت دریافت سپرده، گفت: ما در پرداخت سپرده سرمایه‌گذاران هیچ‌گونه مشکلی نداریم اما این هجوم یک‌باره سپرده‌گذاران سبب اختلال در پرداخت‌ها شده است.

مديريت‌ شعب موسسه مالی ثامن در مازندران بابیان اینکه تمامی پرداخت‌ سپرده‌ها به‌موقع انجام می‌شود، خاطرنشان کرد: مراجعه هم‌زمان سپرده‌گذاران به شعب کار را برایمان سخت کرده است که این امر کاملاً اشتباه است زیرا این کار سبب می‌شود تا افرادی که نیاز ضروری به دریافت سپرده دارند دچار مشکل شوند.

اصغری در پایان از سپرده‌گذاران موسسه مالی ثامن در استان خواست تا همانند گذشته با اعتماد به این موسسه و صبر از مراجعه به شعب خودداری کنند تا موسسه روال عادی خود را طی کند.

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه