رئیس دانشگاه خبر داد

اعلام حمایت استاندار از برنامه‌های کارآفرینی دانشگاه صنعتی بهبهان

شناسه خبر: NzE3Mzc /

رئیس دانشگاه صنعتی خاتم‌الانبیاء بهبهان با اشاره به بازدید استاندار خوزستان از این دانشگاه، گفت: دکتر شریعتی حمایت قاطع خود را از توسعه فعالیت‌های مرکز مهارت‌های پیشرفته جوار دانشگاهی این دانشگاه اعلام کرد.

تنکابن24 به نقل از دکتر سیدمنصور سیدنژاد در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص بازدید استاندار از این دانشگاه، اظهار کرد: این بازدید با هدف توسعه دانشگاه‌های کارآفرین و ایجاد شرایط مناسب برای مهارت‌آموزی دانشجویان در راستای تحقق شعار امسال انجام گرفت.

وی افزود: در این دانشگاه، مرکزی به نام مرکز "مهارت‌های پیشرفته جوار دانشگاهی" وجود دارد که هدف آن ترویج حرفه‌آموزی است؛ این مرکز، اولین مرکز مهارت‌های پیشرفته جواردانشگاهی در منطقه جنوب و جنوب‌غرب کشور است که با مشارکت سازمان فنی و حرفه‌ای سال گذشته توسط استاندار افتتاح شد.

رئیس دانشگاه صنعتی خاتم‌الانبیاء بهبهان ادامه داد: با توجه به صنعتی بودن دانشگاه، در این مرکز آزمایشگاه‌ها و کارگاه‌های تخصصی مانند تحقیقات هیدرولیک، اتومکانیک، کارگاه تراش و ... راه‌اندازی شده و سازمان آب و برق خوزستان و سازمان فنی و حرفه‌ای کشور از این مجموعه حمایت کرده و تجهیز این کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌ها را به همراه دانشگاه بر عهده داشتند.

سیدنژاد عنوان کرد: این مرکز در مرحله بعد برای تمام متقاضیان حرفه‌آموزی، دوره‌های آموزشی برنامه‌ریزی و اجرا می‌کند؛ استاندار خوزستان در بازدید خود از این مرکز قول داد برای اینکه این مرکز بتواند به‌طور کامل‌تر و پویاتر فعالیت خود را ادامه دهد، از برنامه‌های آن حمایت قاطعی خواهد کرد.

وی ادامه داد: دکتر شریعتی همچنین از این موضوع ابراز خرسندی کرد که این مراکز در دانشگاه‌های استان در حال توسعه هستند؛ استاندار خوزستان در بازدید خود از این مرکز وجود چنین واحدهایی را نیاز مراکز آموزش عالی کشور و استان عنوان کرد و آن را ضرورتی برای حرفه‌آموزی و تولید اشتغال دانست.


انتهای پیام

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه