شهنازی: به قلعه‌نویی استرس قهرمانی ندهید؛ از او فرهنگ‌سازی می‌خواهیم

شناسه خبر: NzE3MzM /

عضور هیات مدیره باشگاه ذوب آهن با توصیه شخص مدیرعامل کارخانه، امیر قلعه‌نویی را به عنوان سرمربی تیم ذوب آهن انتخاب شد.

تنکابن24 به نقل از ایسنا، شاهرخ شهنازی، عضو هیات مدیره باشگاه ذوب آهن در جلسه معارفه امیر قلعه‌نویی به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال این باشگاه اظهار کرد: خوشحالم که سکان تیم فوتبال ذوب آهن را به دست یکی از قهرمانان و شخصیت‌های کوشا، فداکار و علاقه‌مند سپرده‌ایم.

وی افزود: ذوب آهن با تاریخ روشن و طولانی که دارد می‌توان بر روی آن نام مکتب ذوب آهن گذاشت. حاصل مکتب ذوب آهن طرز تفکر آن است. این طرز تفکر از احمد صادقی شکوفا شد و در عرصه هنر، صنعت و ورزش ذوب آهن استفاده شد و تیم ذوب آهن یکی از پیشروترین و پرسروصداترین تیم‌هایی است که در کشور وجود دارد و می‌تواند در فرهنگ و ورزش به کشور کمک کند.

وی درخصوص نحوه انتخاب سرمربی جدید تیم ذوب آهن گفت: در جمع هیات مدیره و با توصیه شخص مهندس صادقی، به امیر قلعه‌نویی پیشنهاد دادیم و خوشبختانه ایشان پیشنهاد ما را پذیرفتند و سرمربی ذوب آهن شدند.

وی ادامه داد: امیدوارم ذوب آهن به جایگاهی بالا برسد. شخصیت خود باشگاه ذوب آهن بزرگ است و مردانی بزرگ می‌خواهد که خوشبختانه امیر قلعه‌نویی یکی از همین مردان است.

وی اظهار کرد: به دنبال فرهنگ صحیح و قهرمانی باید در رویه باشگاه توجه از جوانان و حمایت از آن‌ها قرار بگیرد و با درایتی که امیر قله‌نویی دارد، مطمئنا می‌تواند به این نتایج برسد.

وی با بیان اینکه در ورزش شخصیت‌های خوب ماندگار هستند گفت: کسانی که در ورزش یادگاری‌های زیبایی به جای می‌گذارند همیشه در ذهن‌ها می‌مانند. امیر قلعه‌نویی شخصی معتقد و ولایتی است که جنبه اعتقادی بسیار بالایی دارد.

وی ادامه داد: امیدوارم حضور این مربی بزرگ برای ما اتفاقات خوبی را به همراه داشته باشد. در ورزش همه چیز قهرمانی و نایب قهرمانی نیست و ما از قلعه‌نویی بیشتر فرهنگ‌سازی و اخلاق‌مداری را می‌خواهیم.

وی ادامه داد: ما نباید به قلعه‌نویی و تیم استرس بدهیم که باید قهرمان شوند و به نظر من استرس دادن اشتباه است و ما قهرمانی نمی‌خواهیم.

شهنازی افزود: جا دارد از مجتبی حسینی یادی کنیم که در فصل گذشته تمام تلاشش را کرد و برای این تیم و باشگاه زحمت کشید و همین طور یحیی گل‌محمدی و تمام کسانی که برای باشگاه ذوب آهن زحمت کشیدند. این جبری است که همه ما باید در باشگاه ذوب آهن تلاش کنیم و چیزی که در پایان می‌ماند باشگاه ذوب آهن است.

وی ادامه داد: باشگاه‌هایی را در کشور سراغ داریم که دغدغه‌ی مسئولان هستند که مبادا حرکاتی انجام دهند که با جنبه‌های فرهنگی ما تطابق نداشته باشد اما خوشبختانه باشگاه ذوب آهن و تماشاچیان آن همیشه بافرهنگ عمل کردند.

شهنازی در پایان خاطرنشان کرد: همه با همدل و هم قسم می‌شویم که امیر قلعه‌نویی را کمک کنیم و می‌دانم با برنامه علمی که امیر قلعه‌نویی به دست ما داده است می‌توانیم به موفقیت‌های خوبی برسیم.

انتهای پیام

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه