امام جمعه تنکابن:

نباید اجازه دهیم این حماسه بی‌نظیر زیر سوال رود

شناسه خبر: Njg2OTM /

امام جمعه تنکابن گفت: نباید اجازه دهیم این حماسه بی‌نظیر جهانی زیر سوال رود بلکه باید پذیرای نتیجه حاصل باشیم.

به گزارش تنکابن24، حجت‌الاسلام عبدالعلی پوراکبر پس از رای دادن در شعبه مسجد جامع تنکابن به خبرنگار ما گفت: بزرگ ترین دستاورد و افتخار کم نظیر جمهوری اسلامی ایران این است که همه ی اقشار ملت در سرنوشت خود نقش دارند.

 

وی با بیان اینکه هیچ تفاوتی در بین افراد در نقش آفرینی نیست، اظهار کرد: مسئله‌ای که باید در این حماسه مورد توجه قرار گیرد این است که در نهایت، نتیجه حاصل را پذیرا باشیم.

 

امام جمعه تنکابن یکی از مشکلات را وارد کردن انواع ایرادات پس از حاصل نشدن نتیجه مورد نظر دانست و عنوان کرد: نباید اجازه دهیم این حماسه بی‌نظیر جهانی زیر سوال رود بلکه باید پذیرای اکثریت آرا باشیم.

 

این مسئول با اشاره به اینکه پیروز اصلی، ملت ایران است، تاکید کرد: هرکس که به میدان آمده دین خود را به نظام ادا کرده و پیروز است.

 

حجت الاسلام پور اکبر در ادامه متذکر شد: افرادی که منتخب می‌شوند باید از همان ابتدا خودشان را وقف خدمت به مردم کنند و این فرصت را قدر بدانند.

 

وی در پایان تصریح کرد: نباید اهداف عالیه نظام را فدای بازی‌های جناحی و حزبی کرد و این حماسه بی‌نظیر را در همان روز دفن کرد بلکه باید با نظارت عمومی ملت، وعده های داده شده را به مرحله ی اجرا درآورد.

 

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه