دبیر حزب حامیان ولایت عباس‌آباد

گفتاردرمانی آقای روحانی دیگر جواب نمی‌دهد/ خریدوفروش رأی برای شوراها یک فاجعه است

شناسه خبر: NjczNzM /

دبیر حزب حامیان ولایت عباس‌آباد گفت: دیگر گفتاردرمانی و حرف درمانی بی‌فایده است و اگر ما بخواهیم راه امام و شهدا تداوم پیدا کند باید همان ماهیت ضد استکباری و صلابت اول انقلاب را ادامه دهیم و طبقه محروم که ولی‌نعمتان ما هستند را دریابیم.

به گزارش تنکابن24، احمد علی‌نژاد در گفت‌وگو با تنکابن24 درباره‌ی وضعیت شوراهای اسلامی شهر و روستا اظهار کرد: برخی از این شوراها به بُعد منفی رسیده‌اند و خریدوفروش رأی برای تصاحب این سمت، یک فاجعه است.

وی افزود: روند سازوکار گزینش اعضا شورا به شکلی است که مردم به آن بدبین شده‌اند چراکه بعضی افراد ناشایست و ناصالح حائز آرا می‌شوند و به شورا راه می یابند.

کارشناس علوم اجتماعی با اشاره به اینکه آرا در حوزه غرب مازندران تا 150 هزار تومان خریدوفروش می‌شود، عنوان کرد: این یک فاجعه و خطر جدی برای نظام ماست.

این کارشناس خاطرنشان کرد: اگر این شیوه ادامه پیدا کند، دور از انتظار نیست که مردم در آینده در آن تجدیدنظر کرده و خواهان حذف شوراها از صحنه‌ی سیاسی کشور شوند.

علی‌نژاد تصریح کرد: احتمال آن است که جنبش و کمپینی در سراسر کشور شکل گیرد و خواهان ابطال قانونی حاکمیت شوراها در شهر و روستاها شوند.

وی در ادامه به انتخابات ریاست جمهوری پرداخت و اظهار کرد: دشمن سعی در دوقطبی کردن جامعه و ایجاد فتنه‌ای جدید داشت که با رد صلاحیت احمدی‌نژاد، این فرصت از آنان سلب شد.

این فعال سیاسی درباره‌ی احتمال روی کار آمدن مجدد روحانی گفت: عملکرد روحانی بزرگ‌ترین رقیب اوست که در طی این 4 سال نتوانست آحاد مردم را با خود همراه کند.

علی‌نژاد اضافه کرد: روحانی نه در حوزه سیاسی و دیپلماسی موفق بود و نه در اقتصاد و معیشت مردم و نه حتی توانست منویات رهبری را درباره‌ی اقتصاد مقاومتی عملی کند.

وی با اشاره به موضوع عدالت اجتماعی در سوره مبارکه حدید عنوان کرد: زمانی که بی‌عدالتی اجتماعی و اقتصادی در حوزه‌های مختلف وجود داشته باشد، انقلاب ما به مقصد نخواهد رسید.

این فعال اجتماعی در ادامه با اشاره به موضوع کنسرت‌های غرب مازندران، تأکید کرد: هیچ‌کس با کنسرت و شادی مخالف نیست. ماهم با شادی و نشاط و امید به آینده موافقیم اما به چه قیمتی؟! به قیمت بی‌بندوباری؟ فساد؟ ابتذال؟ و باانگیزه‌ی بهره‌برداری سیاسی؟!... فکر می‌کنند با اجرای کنسرت می‌توانند آرا مردم بی‌طرف را به سمت خودشان جلب کنند!

علی نژاد متذکر شد: با شکم گرسنه نمی‌توان شادی کرد. فقر، بیکاری، درآمد پایین و... را چگونه می‌توان با اجرای کنسرت برای جوانان، تبدیل به شادی کرد؟!

وی تصریح کرد: شادی زمانی ایجاد می‌شود که فرد محتاج نان شب نباشد، حقوق بگیرهای نجومی و نامشروع نباشد، که البته قصد تصویب قانونی آن تا 26 میلیون تومان را در مجلس داشتند که با مقابله نیروهای انقلابی و ائمه جمعه، آن را پس گرفتند.

این فعال سیاسی تصریح کرد: برخی نمایندگان مجلس به‌جای اینکه نماینده عموم مردم بوده و دنبال احقاق حق آنان باشند تبدیل به نمایندگان دولت شده‌اند.

علی نژاد به نماینده مردم شهرستان‌های تنکابن رامسر و عباس‌آباد اشاره کرد و گفت: نماینده فعلی به سبب عملکردش در بین انقلابیون جایگاه مطلوبی ندارد. او در حال رایزنی در صنوف مختلف برای انتخاب آقای روحانی است و از مدت‌ها پیش عزل و نصب‌ها را بدون مشاوره از ائمه جمعه سه شهرستان، انقلابیون و نیروهای ارزشی برای این مقصود انجام داده است.

وی در ادامه با بیان آمار و درصد مشارکت مردم برای انتخاب نماینده دو دور اخیر مجلس، عنوان کرد: در هر دو دوره تعدد کاندید ارزشی و انقلابی موجب شد تا اصلاحات رأی بیاورد و باید از این درس گرفت و متحد و منسجم شد.

دبیر حزب حامیان ولایت عباس‌آباد در ادامه به موضوع یک‌طرفه بودن قرارداد برجام اشاره کرد و یادآور شد: برجام یک برنامه‌ی تدوین‌شده‌ی یک‌طرفه از سوی آمریکا بود که بر ایران تحمیل شد و هر کس از این موضوع انتقاد کرد، متهم شد به ترسو، بی شناسنامه، بی‌سواد و حواله به جهنم شدند.

این مسئول، سخن امام علی (ع) در نهج‌البلاغه را مستند قرارداد و گفت: آن امام معصوم حقوق چهارگانه والی بر مردم را پند دادن در آشکار و نهان عنوان کرد اما این آقایان تحمل انتقاد ندارند.

علی ‌نژاد ادامه روند این دولت را جز خسارت چیزی ندانست و خاطرنشان کرد: شکم‌ها گرسنه است و حضرت آقا فرموده من شرمنده جوانی هستم که دست‌خالی به منزل می‌رود اما رئیس دستگاه اجرایی با حرف درمانی میاد و میگه من عملکرد خوبی داشتم و شرمنده نیستم! درحالی که اقتصاد ما بیمار است و رکود معضل بزرگ کشور ماست.

وی افزود: دیگر گفتاردرمانی و حرف درمانی بی‌فایده است و اگر ما بخواهیم راه امام و شهدا تداوم پیدا کند باید همان ماهیت ضد استکباری و صلابت اول انقلاب را ادامه دهیم و طبقه محروم که ولی‌نعمتان ما هستند را دریابیم.

این فعال اجتماعی با اشاره به سخن امام راحل که فرمود «اگر آسیبی به این نظام برسد، از بیرون نیست بلکه از داخل نظام است»، عنوان کرد: خوشحالیم که علی‌رغم همه این موارد، در رأس این نظام یک مسئول متقی و انقلابی و شاگرد وارسته امام راحل قرار دارد که هرچند دولتمردان به‌ظاهر دم از ولایت می‌زنند، اما مردم تبعیت خوبی از ایشان دارند.

علی‌نژاد در پایان متذکر شد: تغییر وضع موجود از مطالبه‌ی عموم مردم و رهبری است و ما باید در انتخابات پیش رو با توجه به شاخص‌های بیان‌شده از سوی مقام معظم رهبری و امام راحل، انتخاب کنیم و به دنبال افرادی باشیم که جز خواص ساکت یا مردود نبوده و دنیاطلب نباشند و باید به افراد انقلابی و ساده زیست و ولایی رای داد که نگاهشان به درون جامعه باشد و پیشرفت را منوط به رضایت دشمن ندانند و عدالت اجتماعی و اقتصادی را در کشور گسترش دهند.

 

 

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه