مسئول امور فناوری فرمانداری ویژه شهرستان تنکابن خبر داد:

انجام روزانه 5 مانور اخذ رأی الکترونیکی در ادارات شهر تنکابن تا زمان انتخابات

شناسه خبر: Njc3MDU /

مسئول فناوری فرمانداری ویژه شهرستان تنکابن گفت: از امروز به‌صورت چرخشی مانورهای اخذ رأی الکترونیکی روزانه در پنج اداره شهر تنکابن انجام می‌شود.

به گزارش تنکابن24، مسئول فناوری فرمانداری ویژه شهرستان تنکابن در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: در کل کشور 150 شهر به‌صورت الکترونیکی انتخابات را برگزار خواهند کرد که در استان مازندران هشت شهر به این شیوه است.

شاهمنصوری با بیان اینکه شهرهایی که شوراهای آن هفت یا 9 نفره‌اند از این شیوه استفاده می‌کنند، گفت: شهر تنکابن نیز جز این هشت شهر است و 39 صندوق اخذ رأی به‌صورت الکترونیک برای آن در نظر گرفته‌شده است.

وی در ادامه به تشریح شیوه اخذ رأی الکترونیک پرداخت و عنوان کرد: ابتدا احراز هویت انجام می‌شود و سپس تعرفه الکترونیکی صادر و در صندوق الکترونیکی قرار می‌گیرد.

مسئول فناوری فرمانداری ویژه شهرستان تنکابن هدف از اجرای این روش را اعلام سریع نتایج در پایان زمان رأی‌گیری اعلام کرد و افزود: ما جهت آشنایی با این روش در پنج نقطه از شهر تنکابن مانورهای متعددی را انجام دادیم تا در زمان رأی‌گیری زمان انجام کار را به زیر پنج دقیقه کاهش دهیم.

این مسئول متذکر شد: هر شعبه از اخذ رأی الکترونیکی سه صندوق و هر صندوق دو کاربر برای آموزش و استعلام گیری دارد.

شاهمنصوری در پایان خاطرنشان کرد: فرمانداری، اداره پست، بیمارستان، شهرداری، اداره مالیات پنج محل ثابت انجام این مانور بود که از امروز به‌صورت چرخشی مانورها روزانه در پنج اداره شهر تنکابن انجام می‌شود.

 

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه