فرماندار ویژه تنکابن:

باید نشاط اجتماعی بر اساس موازین دینی، اخلاقی و ایرانی اسلامی در تنکابن به وجود آوریم

شناسه خبر: NjUwMTQ /

فرماندار ویژه تنکابن با بیان اینکه جامعه امروز نیاز به نشاط دارد و دستورات دینی در این رابطه به‌وفور وجود دارد، اظهار کرد: باید نشاط اجتماعی بر اساس موازین شرعی، دینی، اخلاقی و ایرانی اسلامی را در تنکابن به وجود آوریم.

به گزارش تنکابن24، سید امیر حسینی‌جو در گفت‌وگویی با اشاره به بحث جمعیت، گفت: در تمام دنیا برای جمعیت، مطالعه آماری دقیق انجام می‌شود و بر اساس آن سیاست‌گذاری می‌کنند.

وی با بیان اینکه در دهه آینده سن پیری جامعه ما بیشتر می‌شود، افزود: همه دستگاه‌ها باید به این آمارها توجه کنند تا بدانیم برای آینده چه مدیریت و برنامه‌ریزی‌ای باید داشته باشیم.

معاون استاندار در ادامه خاطرنشان کرد: آمارهای ولادت و وفات در تنکابن مطلوب بوده و باید این آمارها را ارتقا دهیم.

حسینی‌جو درباره‌ی نبود دفترخانه طلاق در تنکابن، گفت: باید پیگیری‌های لازم صورت گیرد تا ازنظر ثبت آمار طلاق در این شهرستان، آمار مشخصی داشته باشیم.

وی با بیان اینکه باید آمارها را دقیق و درست بگوییم، تصریح کرد: بعضی از مدیران دستگاه‌های اجرایی برای اینکه مسئولی از کارشان رضایت داشته باشد، آمارهای خوب را مطرح می‌کنند درحالی‌که باید تلخ و شیرین را باهم گفت و تلخی را تبدیل به شیرینی کرد.

فرماندار ویژه تنکابن با بیان اینکه جامعه امروز نیاز به نشاط دارد و دستورات دینی در این رابطه به‌وفور وجود دارد، اظهار کرد: نشاط اجتماعی بر اساس موازین شرعی، دینی، اخلاقی و ایرانی اسلامی را باید در تنکابن به وجود آوریم.

حسینی‌جو در پایان گفت: نشاط اجتماعی موجب ذوق در تشکیل و حفظ خانواده و همچنین حوزه‌های مختلف می‌شود.

 

خبرنگار: فاطمه داجلری

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه