بازیکن لبنانی جدید ذوب‌آهن: در ایران احساس کردم که بازیکن هستم

شناسه خبر: NjE5NzY /

بازیکن لبنانی جدید ذوب آهن از برخورد خوب مدیران این باشگاه ایرانی سخن به میان آورد و تاکید کرد که برای نخستین بار در ایران احساس کرد که یک فوتبالیست است.

 تنکابن24،  ‌به نقل از الجدید لبنان، ذوب آهن در فصل جابه‌جایی زمستانی با ربیع عطایا بازیکن لبنانی قرارداد امضا کرد تا بعد از علی حمام دومین بازیکن لبنانی این تیم در فصل جاری باشد.

بازیکن جدید ذوب آهن از حضور در این تیم بسیار خوشحال است و تاکید کرد که حضور علی حمام باعث شد تا او هم ذوب آهن را انتخاب کند.

او گفت‌: با استقبال خوب مسئولان ذوب آهن مواجه شدم. بار نخست سه روز در اصفهان ماندم و برای نخستین بار احساس کردم که بازیکن فوتبال هستم. توجه بسیار خوبی به من شد. با رئیس باشگاه ذوب آهن مذاکرات راحتی داشتم و همه چیز به خوبی پیش رفت. بعد از پشت سر گذاشتن تست پزشکی باشگاه ذوب آهن از من خواست که قرارداد رسمی امضا کنم.

عطایا ادامه‌ داد: از مسئولان باشگاه الأنصار تشکر می‌کنم که با پیوستن من به ذوب آهن موافقت کردند. باید بگویم که علی حمام نقش زیادی در پیوستن من به ذوب آهن داشت.

به‌ گزارش ‌ایسنا،  ذوب آهن با هدایت مجتبی حسینی نتایج خوبی در فصل جاری رقابت های لیگ برتر به دست آورده و یکی از تیم‌های مدعی است.

انتهای پیام

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه