آلگری در تابستان جانشین ونگر می شود؟

شناسه خبر: NjE5MzQ /

به نظر می‌رسد حضور ماسیملیانو آلگری در آرسنال رنگ واقعیت به خودش خواهد گرفت و این مربی در تابستان روی نیمکت آرسنال خواهد نشست.

 تنکابن24،  به نقل از دیلی میل، به نظر می‌رسد آرسن ونگر بعد از ۲۰ سال در تابستان از این تیم جدا خواهد شد و جای خود را به ماسیمیلیانو آلگری خواهد داد.

 در حقیقت مربی پیشین میلان و کالیاری در کنار رالف هاسنهوتل سرمربی لایپزیگ، ادی هو سرمربی بورنموث و دنیس برکمپ یکی از گزینه‌هایی است که نام‌شان برای جانشینی ونگر برده می‌شود. هرچند نشریه سان، آلگری را به خاطر موفقیت‌های قابل توجه‌اش در فوتبال ایتالیا و اروپا با وجود بودجه محدودترش نسبت به سایر تیم‌های بزرگ اروپا، گزینه اول جانشینی سرمربی فرانسوی آرسنال می‌داند.

با این وجود آلگری در صورت کسب سومین قهرمانی پیاپی با بانوی پیر دیگر قراردادش را با تیم تورینی تمدید نخواهد کرد و این در حالی است که مدیربرنامه های آلگری اخیرا با توپچی ها صحبت هایی داشته است.

الگری معتقد است آنگونه که شایسته او بوده در ایتالیا از توانایی‌های او استفاده نشده و از درگیری‌های دائمی با رسانه‌های این کشور نیز خسته شده است. ضمن اینکه رابطه این مربی با بازیکنانی مثل جیجی بوفون و پائولو دیبالا هم چندان جالب نیست.

باید ببینیم باشگاه آرسنال چه زمانی موضع خود را در قبلا آرسن ونگر اعلام خواهد کرد و این مربی در تابستان چه تصمیمی خواهد گرفت. او ممکن است همچون فرگوسن از مربیگری خداحافظی کند و یا به مربیگری در تیم دیگری فکر کند.

انتهای پیام

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه