خانه کشتی و خوابگاه ورزشی تنکابن پروژه ای ناتمام

شناسه خبر: NjE4MzE /

خانه کشتی و خوابگاه ورزشی تنکابن که چند سالی است ساخت ان اغاز شده و از پیشرفت فیزیکی قابل قبولی نیز برخوردار است به دلیل عدم تخصیص اعتبار کافی همچنان ناتمام است.

تنکابن24، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان تنکابن روز یکشنبه پیرامون آخرین وضعیت این طرح ها به خبرنگار ایرنا گفت : کلنگ احداث خانه کشتی به مساحت 2هزار مترمربع و با گنجایش 4 هزار و 500 تماشاچی در سال 91 به زمین زده شد و امکاناتی از قبیل سالن تمرین انفرادی ، سالن چند منظوره ، استخر و جکوزی و سالن بدن سازی در آن پیش بینی شده است.
روح ا... امین شکوهی افزود : خانه کشتی هم اکنون 88 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و برای تکمیل آن که شامل کفپوش ، تاسیسات ، صندلی و تعمیرات داخلی است به یک میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
وی در ادامه به پیشرفت فیزیکی 25 درصدی پروژه خوابگاه ورزشی مجاور خانه کشتی اشاره کرد و اظهار داشت : کلنگ احداث این خوابگاه در سال 92 به زمین زده شد و برای تکمیل آن که در 8 طبقه و هر طبقه آن 240 مترمربع زیربنا دارد به 3 میلیارد تومان اعتبار نیاز است
به گفته شکوهی، از آنجایی که این 2پروژه با هم تعریف شد میزان اعتبارات آن افزایش یافت و همین مسئله سبب شد تا در تامین بودجه لازم در 2 سال گذشته با مشکل مواجه شویم .
رئیس اداره ورزش و جوانان تنکابن خاطر نشان کرد : امسال اعتباری برای عقد قرارداد با پیمانکار برای تکمیل این پروژه ها تخصیص داده شد و امیدواریم روند احداث آنها مجددا از سر گرفته شود.
وی یادآور شد : با توجه به مستعد بودن غرب مازندران همچون شرق استان در رشته ورزشی کشتی ، احداث خانه کشتی تنکابن تسریع می شود.
هم اکنون 23 خانه کشتی در سطح استان مازندران وجود دارد که برخی افتتاح شده و برخی هم در دست افتتاح است.
شهرستان 162 هزار نفری تنکابن در غرب مازندران واقع است.

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه