فرماندار قائم شهر:

خدمات‌رسانی بانک‌ها به کشاورزان خسارت دیده تسریع شود

شناسه خبر: NjE3ODE /

فرماندار قائم شهر گفت: خدمات رسانی بانک ها به کشاورزان خسارت دیده تسریع شود.

تنکابن 24 به نقل از ایسنا، مهدی محمدی در جلسه استمهال وام خسارت دیدگان در بخش کشاورزی قائم شهر افزود: با توجه به خسارت اتفاق افتاده در بخش کشاورزی شهرستان کمک به تسریع روند خدمات به مردم از سوی بانک ها در دستور کار قرار گرفته است. در راستای استمهال و فرصت دهی برای باز پرداخت تسهیلات کشاورزی به مردم، تسهیلات با یک سال استراحت باز پرداخت می شوند.

محمدی افزود: بانک صندوق دار مردم است و اگر مردم پول هایشان را در بانک نگذارند سیستم بانکی مفهومی نخواهد داشت و از این رو  باید به مردم کمک شود.

وی درباره مطالب مطرح شده از سوی عاملین بانک مبنی بر پذیرفته نشدن نامه کسر اقساط ضامنین تسهیلات از سوی اداره ها افزود: این مهم در جلسه شورای اداری مطرح خواهد شد تا ادارهها کسر اقساط را پذیرفته و خدمات دهی بانکی به خسارت دیدگان تسریع شود.

محمدی افزود: دستور ابلاغ پرداخت تسهیلات تا پایان سال 95 است. با توجه به محدودیت  بازه زمانی تا پایان سال و از آنجایی که ممکن است سیستم بانکی و مردم دچار مشکل شوند، پیگیری از سوی استانداری انجام خواهد شد تا پرداخت در سال 96 نیز پایدار بماند.

به گزارش ایسنا، فرزین فرهادی،  مدیر جهاد کشاورزی قائم شهر نیز درباره تعامل با بانک های عامل برای پرداخت تسهیلات به خسارت دیدگان باغ های مرکبات و با بیان اینکه حداکثر خدمت رسانی با تعامل بین جهاد کشاورزی و بانک‌های عامل  در راستای خدمت به مردم در حال انجام است، افزود: جهاد کشاورزی شهرستان در جهت تسریع اعطای تسهیلات به خسارت دیدگان به طور جد در حال پیگیری است.

فرهادی با یادآوری اینکه باغدار کشاورز نیز محسوب می شود، افزود: طوفان و برف نابهنگام خسارت جدی را به بخش کشاورزی  وارد کرده است.

وی در این از روسای بانک های عامل خواست تا همکاری بیشتری در این راستا انجام دهند.

انتهای پیام

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه