امام‌جمعه تنکابن خطاب به وزیر معین مازندران:

سلام ما را به هیئت دولت برسانید و بفرمایید، شمارا پیش ما دست‌خالی نفرستند

شناسه خبر: NjE2NTU /

امام‌جمعه تنکابن خطاب به وزیر معین مازندران گفت: ما با شما درد و دل‌ها داریم، سلام ما را به هیئت دولت برسانید و بفرمایید که شمارا پیش ما دست‌خالی نفرستند و ما منتظر افتتاحیه‌ها در دهه‌ی فجر هستیم.

به گزارش تنکابن24، حجت‌الاسلام عبدالعلی پور‌اکبر با تبریک فرارسیدن ولادت امام حسن عسگری (ع) و با اشاره به سفر وزیر معین مازندران به منطقه غرب استان، اظهار کرد: دو وزیر اخیرا به مازندران سفر کردند ولی هردو دست‌خالی به منطقه ما آمدند درحالی‌که همه‌ی وزرا که به‌طور هم‌زمان به شهرهای دیگر کشور نظیر یزد و... سفرکرده بودند، با دست‌پر رفتند و افتتاحیه‌هایی برای مردم آنجا داشتند.

وی با انتقاد از این موضوع، اعلام کرد: آیا ما مستعد افتتاحیه نبودیم؟! آیا مازندران باید همچنان عقب بماند؟!

خطیب جمعه تنکابن در ادامه با اشاره به حجم بالای ترافیک غرب استان، گفت: آمدید وعده دادید که کمربندی شما درست می‌شود، آب حل می‌شود و... چندین شهر را جمع کردید که فقط همین وعده‌ها را بدهید؟! بزرگراه ما چه می‌شود؟! جاده الموت چطور؟! چرا اسمی از سد 30 ساله نمی‌آورید؟!

این مسئول افزود: همه‌ی راه‌های با ترافیک سبک را بزرگراه زدید، چطور غرب مازندران با این حجم از ترافیک باید رها شود؟!

حجت‌الاسلام پور‌اکبر خطاب به دکتر واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، عنوان کرد: ما با شما درد و دل‌ها داریم، سلام ما را به هیئت دولت برسانید و بفرمایید که شمارا پیش ما دست‌خالی نفرستند و ما منتظر افتتاحیه‌ها در دهه‌ی فجر هستیم.

 

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه