نباید به دشمنان اعتماد کرد/ برجام فرصتی برای نفوذ است

شناسه خبر: NTg4NzA /

جانشین فرماندهی سپاه کربلای مازندران گفت: نباید از دشمن غفلت کرد و اعتماد به آنها داشت، آنان برجام را به عنوان راه نفوذی برای خود می‌بینند.

تنکابن24 به نقل از چالوس ما، سرهنگ حسین محمدرضایی ظهر در مراسم تودیع و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت سپاه چالوس، اظهار کرد: امروز نظام سلطه با تمام قوا به مقابله با انقلاب اسلامی می‌پردازد و این بدیهی است.

وی ادامه داد: اگر انقلاب اسلامی بتواند دایره نفوذ خود را افزایش دهد، هر روز از قدرت استکبار جهانی کاسته می‌شود و به تدریج به طور کامل نابود می‌شود.

جانشین فرماندهی سپاه کربلا مازندران با تأکید بر اینکه در شرایط حساس منطقه، مقام معظم رهبری گفتمان انقلابی‌گری را به عنوان یک راهبرد اصلی با آسیب‌های فراروی انقلاب اسلامی و توطئه‌های دشمنان انقلاب اسلامی مطرح کرده است، خاطرنشان کرد: هنوز باید کارهای زیادی در داخل و خارج کشور توسط انقلاب انجام شود تا بتواند جامعه‌ای اسلامی را بسازد که الگویی برای تمام مردم دنیا شود.

این مسئول افزود: مأموریت انقلاب اسلامی تنها به مرزهای داخلی محدود نمی‌شود، بلکه باید تمدن‌ساز شود و حکومت اسلامی را در سراسر جهان گسترش دهد.

محمدرضایی با بیان اینکه همه ما باید به رهبر معظم انقلاب اقتدا کرده و انقلابی عمل کنیم، تصریح کرد: انقلاب اسلامی زنده است و باید زنده بماند.

وی یادآور شد: هر کسی نمی‌تواند ادعای انقلابی بودن داشته باشد، نمی‌توان تعریف روشنی از انقلابی‎گری داشته باشیم، زیرا انقلابی بودن وابسته به برخی اصول ثابت و متغیر است.

جانشین فرماندهی سپاه کربلا مازندران با تأکید بر اینکه تمام مواردی که دشمنان علیه ایران مطرح می‎کنند بهانه است، اظهار کرد: دشمنان ما از ایران هسته‌ای نمی‌ترسد بلکه از ایران اسلامی می‌ترسند و به همین دلیل با تدریج در حال انجام این کار در کشور هستند.

این مسئول با بیان اینکه دشمنان ما به خیال خود از توانایی نظامی و اقتصادی زیادی برخوردار هستند، گفت: نباید از آنان غفلت کرد و اعتماد به آنها داشت، زیرا تا زمانی که دشمن دین و اعتقادات‌مان را از ما نگیرد، از پا نمی‌نشیند.

محمدرضایی افزود: استکبار از سال‌ها قبل تاکنون در حال دشمنی است و روش‌های مختلفی را برای ضربه زدن انتخاب می‌کند، امروز نیز با استفاده از نفوذ فرهنگی و سیاسی به این کار پرداخته و برجام را هم به عنوان راه نفوذی برای خود می‌بینند.

وی در پایان با تأکید بر اینکه مشکلات کشور را باید به دست خودمان حل کنیم، گفت: باید از ظرفیت داخلی کشور استفاده کنیم و تا رسیدن به آرمان نهایی خود از انقلابی‌گری کوتاه نیاییم.

به گزارش بلاغ، در این مراسم از زحمات سه ساله سرهنگ علی رئیسی تقدیر و سرهنگ جابر عسگری به عنوان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه چالوس معرفی شد.

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه