رئیس هیئت مدیره‌ شستا:

کارخانه‌ی ماشین‌سازی تبریز را متحول می‌کنیم

شناسه خبر: NTcxMTQ /

رئیس هیئت مدیره‌ی شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی(شستا) از در حال تصویب بودن واگذاری کارخانه‌ی ماشین‌سازی تبریز به شستا خبر داد و گفت: شستا اغلب به عنوان پیشتاز اقتصاد مقاومتی شناخته می‌شود و با این رویکرد کارخانه‌ی ماشین‌سازی تبریز را نیز متحول خواهیم کرد.

 تنکابن24، علی عبدلعلی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: ماشین‌سازی به عنوان بنچ‌مارک و صنعت شاخص تبریز شایسته‌ی چنین وضعیتی نیست و شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا) با اعلام آمادگی، سعی در بهتر کردن وضعیت کنونی کارخانه‌ی ماشین‌سازی دارد.

وی افزود: موفقیت شستا در اکثر عرصه‌ها به اثبات رسیده است و در اکثر کارخانه‌های سیمان و شرکت‌های داروسازی اثر مشارکت شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی به چشم می‌خورد.

وی عنوان کرد: یکی از قطب‌های اصلی ارتباط دانشگاه با صنعت، احیای کارخانه‌هایی از این قبیل است و ما با اعلام آمادگی خود به منظور واگذاری کارخانه‌ی ماشین‌سازی تبریز به شستا، منتظر تصویب آن در دولت هستیم.

عبدلعلی‌زاده از اقدام نمایندگان نیز در این راستا خبر داد و گفت: واگذاری ماشین‌سازی تبریز یکی از بهترین فرصت‌هایی است که می‌توان بار دیگر قابلیت‌های شستا را به نمایش گذاشت.

وی خاطرنشان کرد: ماشین‌سازی تبریز را تنها با مدیریت کوتاه‌مدت توسط شستا به جایگاهی که شایسته‌ی آن است، خواهیم رساند.

رئیس هیئت مدیره‌ی شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی متذکر شد: جای تاسف است که کارخانه‌ای به این عظمت را چنین ضعیف و کوچک جلوه‌ داده‌اند و در صورت واگذاری این کارخانه به شستا، بر همگان ثابت خواهیم کرد که این کارخانه نیز همچون سایر کارخانجات صنعتی بسیار عظیم است و جای پیشرفت دارد.

انتهای پیام

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه